W pierwszy weekend sierpnia odbędzie się Święto Miasta, które rozpocznie się uroczystym otwarciem 4 sierpnia o godzinie 17:00 w auli Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły.

Podczas uroczystości uhonorowani zostaną wybrani mieszkańcy naszej gminy, którym za ich zasługi na rzecz społeczności wręczone zostaną Sławskie Laury. Wszyscy zainteresowani będą mogli również brać udział w szeregu innych wydarzeń - koncertach, turniejach sportowych, wystawach malarskich czy barwnym korowodzie ulicami miasta. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję obejrzeć film animowany podczas maratonu filmowego, spektakl połączony z animacjami oraz pokaz magicznych sztuczek. Cały weekend wypełniony będzie atrakcjami i imprezami, które umożliwią każdemu dobrą zabawę i wiele uśmiechów. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

 

Dni Sławy
Dni Sławy
Previous Next Play Pause
1
 
Partner Enea Oświetlenie Sp. z o.o LOGO KONTR