Zapraszamy do udziału! Pierwszy z nich to konkurs na największą dynie, drugi to na oryginalne przetwory domowe. 

Regulamin akredytacji

W związku z odbywającym się Rap Stacja Festiwal 2022 i względami bezpieczeństwa informujemy, że od wtorku 5 lipca do soboty 9 lipca ograniczamy wjazd na teren ośrodka SCKiW.

Na terenie ośrodka SCKiW przy plaży miejskiej odbyło się święto wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie muzyki. Na scenie przy brzegu Jeziora Sławskiego wystąpiło w sumie 35 wykonawców z całej Polski. Rywalizacja podzielona była na 4 kategorie, zgodnie z wiekiem uczestników. Tegoroczny finał był XXII edycją tego festiwalu muzyki amatorskiej. Poniżej protokół z XXII edycji wydarzenia. 

W piątek tj. (27.05.2022) w sali kameralnej sławskiego Domu Kultury odbyły się III eliminacje Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy".

Wczoraj w sławskim domu kultury odbyło się podsumowanie konkursu "Sposób na pisankę". Przedstawiciele Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW wręczyli nagrody zwycięzcą w poszczególnych kategoriach - wynik dostępne są na naszej stronie internetowej www.sckiw.slawa.pl 

 

Już po raz dziewiętnasty - po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się konkurs wypieków. W tym roku miał on miejsce w Domu Kultury w Śmieszkowie, a gospodarzem wydarzenia była Akademia Dorosłego Człowieka w Sławie.

W piątek tj. (25.03.2022) w sali kameralnej sławskiego Domu Kultury odbyły się I eliminacje Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy".

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych Lubuskiego Konkursu Plastycznego w ramach programu PRO ARTE 2022, który odbędzie się 25 kwietnia 2022 roku (poniedziałek) w Domu Kultury w Sławie.

Wielkanocne pisanki to jedna z nieodłącznych i najstarszych tradycji związanych z obchodami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dekoracyjne jajka symbolizują rodzącą się do życia przyrodę i nadzieję.

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, twórców ludowych do udziału w Jarmarku Produktu Lokalnego pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy, który odbędzie się w dniach od 1 do 2 maja 2022 roku, na Starym Rynku w Sławie w godz. 10:00 do 18:00.