Wake

To miejsce do uprawiania wakeboardingu nad Jeziorem Sławskim. W pobliżu Plaży Miejskiej w Sławie zlokalizowany został tor do jazdy na nartach wodnych. Atrakcja ma ponad 120 m długości, na wodzie znajdują się profesjonalne przeszkody do wykonywania ewolucji sportowych dostosowane do poziomu zaawansowania. Inwestycja została zrealizowana w 2016 roku. Wakepark oparty jest na dwusłupowym wyciągu marki Wake Focus, ma ponad 120 m długości.

Dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas nie tylko na wodzie mamy dobrą wiadomość. Na terenie naszego ośrodka nieopodal wjazdu zaparkowało wesołe miasteczko. Firma Karuzele Madness oferuje zabawę dla całych rodzin. Na odwiedzających czekają wirujące karuzele, koło młyńskie, bajkowa karuzela dla najmłodszych, dmuchańce, autodrom, czyli najszybsze samochodziki, na które nie potrzeba prawa jazdy i wiele innych atrakcji. To wszytko będzie dostępne do końca sezonu wakacyjnego.

PAKA-od dobrych kilku lat rok rocznie gości na naszym ośrodku i zabawia najmłodszych turystów! Wiele animacji i miejsc zabaw dla dzieci-to kolejny powód, dla którego warto wybrać się do nas z dziećmi! 

Nasi animatorzy malują dziecięce buzie, zaplatają kolorowe warkoczyki i bardzo chętnie bawią się z dziećmi. Mają głowy pełne pomysłów, więc są w stanie poprowadzić najbardziej wymagającą dziecięcą imprezkę. Jak co roku przez okres wiosenno-letni jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

Na terenie ośrodka SCKiW funkcjonuje wypożyczalnia gokartów, rowerów, elektrycznych hulajnog i małych samochodzików dla najmłodszych.

tel. 603-844-917

Dmuchany tor przeszkód dostępnym jest dla wypoczywających przez cały sezon wakacyjny. Pomysłodawcami przedsięwzięcia są Wypożyczalnia Relax i WakePark Sława. Wszelkie informacje dotyczące możliwości korzystania z atrakcji dostępne są na miejscu.

Znajduje się tuż przy Plaży Miejskiej obok drewnianego pomostu.  Zjeżdżalnia o długości ponad 70 metrów z prądem wodnym, to atrakcja z której najczęściej korzystają młodzi goście naszego ośrodka. Jest wspaniale umieszczona, a widok z góry na Jezioro Sławskie na długo zapada w pamięci.

Na terenie ośrodka znajduję się również kort, z dwoma wymiarowymi, profesjonalnymi boiskami z mączki ceglanej do tenisa ziemnego. Jest to alternatywa dla tradycyjnego relaksu na plaży, zachęcamy wczasowiczów do aktywnego wypoczynku i spędzenia czasu podczas tenisowej potyczki.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Chcesz w aktywny sposób spędzić czas i jednocześnie poznać piękno Jeziora Sławskiego? Zapraszamy do wypoczynku z Wypożyczalnią RELAX

Oferujemy szeroką gamę atrakcji do Państwa dyspozycji: rowery wodne 2,4,5 – osobowe, kajaki, łodzie wiosłowe, smartcaty z silnikiem elektrycznym, łodzie z silnikiem spalinowym, leżaki.

Statek Lubuszanin

Atrakcją trwającą około godziny jest rejs statkiem Lubuszanin II, który kursuje przez cały sezon letni (od początku czerwca do końca września) każdego dnia. Swój kurs rozpoczyna przy zjeżdżalni wodnej na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Godzina wystarczy, aby poczuć się jak w raju... gdzie powiew wiatru w upalny dzień delikatnie ochładza nasze ciało, a fale odbijające się od łodzi potrafią dostarczyć nam chwil zadumy. Otaczające nas widoki wprawiają w zadowolenie, a bliskość dzikich wysp sprawia wrażenie wciąż nieodkrytych.