domek 4 osobowy

W 2018 roku wybudowano czternaście nowych domków. W ramach inwestycji powstało 56 miejsc noclegowych o wyższym standardzie. Każdy domek jest czteroosobowy, posiada łazienkę z prysznicem, taras z widokiem na jezioro oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, zlewozmywak i kuchenka). Wszystko pachnące nowością i bryzą znad jeziora.

domek 4 osobowy

Pięknie położony na wzniesieniu naprzeciw plaży. Składa się z dwóch 2-osobowych pokoi, łazienki i małego balkonu. Wyposażony jest w lodówkę i czajnik. Część domków przystosowana jest do pobytu osób niepełnosprawnych – łazienki, podjazdy i uchwyty.

domek 3 osobowy

Położony w cichym zakątku ośrodka, tuż za polem caravaningowym. Budynek posiada jeden pokój trzyosobowy oraz łazienkę. Na wyposażeniu jest także czajnik elektryczny. W sumie w ofercie posiadamy trzy takie domki. 

domek 5 sosobowy

Położony w cichym zakątku ośrodka, tuż za polem caravaningowym. Budynek posiada dwa pokoje przeznaczone w sumie dla pięciu osób, aneks kuchenny oraz łazienkę. W sumie w ofercie posiadamy dwa domki 5-osobowe.

domek dwupoziomowy

Położony w sąsiedztwie recepcji. Na dole znajduje się pokój wypoczynkowy z TV i kuchnią. Na piętrze natomiast znajduje się jeden pokój 4 – osobowy oraz łazienka z wanną.

domek Ideal IIA

Domek z małym tarasem. Składa się z dwóch 2-osobowych pokoi, kuchni i łazienki. W jednym pokoju jest TV, kuchnię wyposażono w lodówkę, kuchenkę i podstawowe naczynia.

Pokój Ideal 2B

Na wyposażeniu znajduje się czajnik elektryczny. Łazienka w korytarzu wspólna z sąsiednim 1-osobowym pokojem.

Pokój Ideal 2C

Na wyposażeniu znajduje się czajnik elektryczny. Łazienka w korytarzu wspólna z sąsiednim 2-osobowym pokojem.

Pokój 2 osobowy

Położony jest na pierwszym piętrze budynku w sąsiedztwie recepcji, sklepu spożywczego i punktu gastronomicznego. Każdy pokój posiada swoją łazienkę z natryskiem, TV oraz czajnik elektryczny.