Tradycyjnie na początku każdego roku Burmistrz Sławy, Proboszcz sławskiej Parafii i Dyrektor Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW organizują Koncert Noworoczny. W tym roku w sławskiej świątyni wystąpi Zespół Artes Ensemble z „Noworoczną Wiedeńską galą Operetki”. Jak informują sami artyści osoby, które zdecydują się spędzić ten czas w kościele usłyszą muzykę podziwianą i zachwycającą miliony melomanów na całym świecie niezmiennie od dziesiątek lat.
Zabrzmią wspaniałe wiedeńskie walce „Wielka sława to żart” z operetki „Baron cygański” J. Straussa (syna); najpiękniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku: Fr. Lehara miłosny duet wszechczasów "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"; "W rytm walczyka serce śpiewa" z operetki „Księżniczka czardasza” i „Ach, jedź do Varasdin”, triumfalny „Marsz Radetzkiego« J. Straussa (ojca) oraz pikantne węgierskie czardasze „Czardasz Silvy” z operetki „Księżniczka czardasza”. „Wiedeńska Gala Operetki” w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów Artes Ensemble zachwyciła już swą różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych kostiumów, roztańczonych solistów, najsłynniejszych w świecie toastów, arii i duetów miłosnych oraz muzycznych fajerwerków, tysiące melomanów w całej Polsce i poza jej granicami.
Już teraz zapraszamy wszystkich melomanów do odwiedzin kościoła pw. Św. Michała Archanioła w Sławie w drugi weekend stycznia. 

270248113 4532169343499578 5015977031020779857 n 1

 

Regulamin sanitarny:

Koncert Noworoczny 09.01.2022 regulamin 1 1