W piątek, 11 marca 2022, w Domu Kultury w Sławie odbyło się posiedzenie Rady Artystycznej eliminacji powiatowych Lubuskiego Konkursu Fotograficznego realizowanego przez Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w ramach programu PRO ARTE, Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

 

Rada Artystyczna w składzie:

- Piotr Frąckowiak – specjalista ds. grafiki komputerowej z ramienia Regionalnego Centrum Animacji Kultury

- Tomasz Krzymiński Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie

- Katarzyna Szuster-Bara – fotograf

Temat Lubuskiego Konkursu Fotograficznego: „Niemożliwe – podobno wszystko jest możliwe pod pewnymi warunkami. Ale czy na pewno? Stwórz swoją interpretację”. Decyzją Rady Artystycznej w kategorii wiekowej dzieci od 10-12 roku życia wyróżniono pracę pt.: „Chmura w wodzie”, której autorem jest Michał Pełka reprezentujący Szkołę Podstawową Happy House w Sławie.
W kategorii wiekowej 16-19 roku życia Rada Artystyczna postanowiła przyznać:

- nominację do finału wojewódzkiego za pracę pt.: „Niemożliwe wymysły wyobraźni” dla Julii Olejniczak, reprezentującej Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie;

- nominację do finału wojewódzkiego za pracę pt.: „Lewitacja” dla Wiktorii Gieraga, również reprezentującej Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie;

- wyróżnienie w tej kategorii wiekowej otrzymała praca pt.: „Niesamowity Reksio” , której autorką jest Maja Kuchta, kolejna reprezentantka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, życzymy sukcesów w kolejnych edycjach Lubuskiego Konkursu Fotograficznego.

Za Julię Olejniczak i Wiktorię Gieraga trzymamy mocno kciuki podczas ich zmagań w finale wojewódzkim.

 

Julia_Olejniczak_2006_wschowski_ZSP Sława_Niemożliwe wymysły wyobraźni
Julia_Olejniczak_2006_wschowski_ZSP Sława_Niemożliwe wymysły wyobraźni
Wiktoria_Gieraga_2005_wschowski_ZSP Sława_Lewitacja
Wiktoria_Gieraga_2005_wschowski_ZSP Sława_Lewitacja
Previous Next Play Pause
1 2