Od najbliższej środy wjazd na teren ośrodka Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku będą miały WYŁĄCZNIE pojazdy osób, które mają rezerwację pola namiotowego, domków i pola karawaningowego oraz dzierżawców. Związane jest to z odbywającym się festiwalem. Za wszelkie pojawiające się utrudnienia przepraszamy, będą one krótkotrwałe i staramy się, żeby w jak najmniejszym stopniu wpłynęły na funkcjonowanie ośrodka. Odbywający się w Sławie na Nowej Plaży Rap Stacja Festiwal przyciągnął wielkie gwiazdy polskiej sceny młodzieżowej. W ślad za nimi pojawi się kilka tysięcy osób. Będą one gościły na terenie SCKiW. Ośrodek ma ograniczoną pojemność, dlatego na SCKiW wpuszczane będą wyłącznie pojazdy osób posiadających rezerwacje w bazie noclegowej naszego ośrodka. Ponadto nie będzie możliwości przyjazdu na pole namiotowe i karawaningowe dla osób, które rezerwacji nie mają.
🅿️ Dla osób chcących dotrzeć zarówno na festiwal, jak i na plażę przygotowane zostały dodatkowe parkingi: 1. Dawny tartak na pograniczu Sławy i Radzynia (ul. Głogowska), 2. Parking przy ul. Parkowej tuż obok sklepu spożywczego, 3. Parking na terenie szkoły podstawowej i stołówki (ul. Odrodzonego Wojska Polskiego i Ogrodowa). 🗺 Szczegóły na mapce w załączniku.
ℹ️ Nowa plaża w okresie od czwartku do soboty włącznie będzie niedostępna dla osób, które nie są uczestnikami festiwalu, także część punktów gastronomicznych będzie w tym czasie obsługiwać wyłącznie gości festiwalu. Dostępna normalnie, wraz ze strzeżonym kąpieliskiem będzie stara plaża. Dotrzeć do niej będzie można przez park lub wejściem pomiędzy parkiem a ośrodkiem Passat.
Od niedzieli ośrodek będzie dostępny dla wszystkich.
RAP STACJA 3
RAP STACJA 3
RAP STACJA 2 MAPKA
RAP STACJA 2 MAPKA
Mapa
Mapa
Previous Next Play Pause
1 2 3