REGULAMIN PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI

 

Akredytacje prasowe na koncert zespołu Lemon w dniu 05.08.2017r. przyznawane są na podstawie wniosków akredytacyjnych złożonych drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1.       Akredytacje wydaje się wyłącznie redakcjom mediów zarejestrowanych sądownie i posiadających osobowość prawną oraz oficjalnym serwisom internetowym.

2.       Wnioski o akredytacje jednorazowe należy składać najpóźniej do godziny 12.00 03.08.2017 r. Odbiór akredytacji potwierdzany będzie podpisem.

3.       Akredytacje odbierać można w dniu imprezy, wydawane są tylko i wyłącznie na podstawie legitymacji prasowych. Odbiór akredytacji potwierdzany będzie każdorazowo podpisem. Akredytacje nie będą wydawane osobą trzecim i nieupoważnionym.

4.       Akredytacje można odbierać w dniu imprezy dwie godziny przed koncertem w biurze organizacyjnym Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku,

ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 (przed sceną) . W trakcie trwania imprezy akredytacje nie będą wydawane.

5.       Fotoreporterzy oraz operatorzy TV posiadający akredytację zobowiązani są do niezakłócania koncertów. Zabrania się wchodzenia na scenę przed muzyków. Zabrania się rejestrowania całego koncertu.

6.       Niestosowanie się do zapisów regulaminu i poleceń służb ochrony będzie skutkować odebraniem akredytacji i wyprowadzeniem poza obręb sceny.

7.       Akredytacja upoważnia do  fotografowania występu Artysty przez cały czas trwania koncertu z zastrzeżeniem, że zdjęcia mogą być robione jedynie z widowni lub sprzed sceny, bez prawa wstępu na scenę oraz brak lampy flash sprzed sceny, a materiały video reporterskie wyłącznie podczas 3 pierwszych utworów muzycznych (pierwsze 12 minut koncertu)

8.       Na terenie imprezy akredytacja powinna być umieszczona w miejscu widocznym dla służb porządkowych i technicznych.

9.       W szczególnych przypadkach akredytacja może zostać unieważniona bez podania przyczyny.

10.   W sprawach spornych dotyczących akredytacji i współpracy z mediami decyduje Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.