Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wszystkich miłośników muzyki i chętnych do zabawy na niezwykłe wydarzenie jakim będzie "Reggae Hip Hop Night", które odbędzie się 1 lipca 2017 roku na scenie przy plaży SCKiW.

Tego lata zaprezentują się nam twórcy muzyki reggae wspólnie z twórcami pokrewnego Hip-Hopu.

Na scenie Reggae Hip Hop wystąpią takie gwiazdy jak:

      altBob One & Bas Tajpan – czyli energetyczne połączenie dwóch uznanych wokalistów wykonujących muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin.

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hopem - “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”

BAS TAJPAN z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów,

 

altBurmistrz Sławy, Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, Gazeta Lubuska oraz Arkadiusz Maciuszek TV-M Press Media Miss Poland TV zapraszają na Wybory Miss i Mistera Sławskiej Plaży, które odbędą się  9 lipca 2017 r. Jest to pierwsza edycja imprezy, podczas której zostanie wybrany Mister. Dotąd wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców jak i rzeszy przybyłych do Sławy turystów.

Podczas konkursu wybierana będzie Miss Sławskiej Plaży, Pierwsza Wicemiss, Druga Wicemiss, Miss Publiczności oraz Miss Czytelników Gazety Lubuskiej, w podobnych kategoriach dokonany zostanie wybór Mistera.

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 23 czerwca 2017 r. Szczegóły pod numerem tel. 68 356 62 87.

 

altPodobnie jak w roku ubiegłym serdecznie zapraszamy na cykl koncertów w ramach Festivitas Musica pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy. Koneserzy muzyki będą mogli wziąć udział w duchowej uczcie i posłuchać różnych gatunków muzycznych.
A wystąpią:
11 czerwca 2017 r. Bogusław Łowiński z zespołem "SHALOM" – muzyka klezmerska,
8 lipca 2017 r. Zespół MORPHEUS SAXOPHONE QUARTET – klasyka jazzowa,
4 sierpnia 2017 r. Zespół kameralny "ORFEUS" – operetka,
2 września 2017 r. Zespół "CZTERY REFY" – szanty.

 

altSerdecznie zapraszamy na Finał XVII Festiwalu Piosenki ,,Śpiewać może każdy'' pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy, który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. o godz. 15:00. Będzie to impreza plenerowa na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 w Sławie.

 

 

Kliknij na plakat, aby powiększyć.

 

alt

 

 

 

 

Kliknij na plakat, aby powiększyć.

 

altSerdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka, który odbędzie się 3 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 10:00 na plaży SCKiW. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in: pokaz sprzętu strażackiego, konkursy i zabawy, przedstawienie "Żółw i zając", dmuchańce, grochówkę i kiełbaski z grilla. Na dzieci czekać będzie także darmowa wata cukrowa oraz popcorn.
Organizatorzy: Urząd Miejski w Sławie, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, OSP Sława.
Sponsorzy: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie, Koło Łowieckie "Ryś" w Sławie, Sklep "Żabka".
Projekt współfinansowany przez Gminę Sława.

 

Serdecznie zapraszamy chóry amatorskie do udziału w Lubuskim Święcie Pieśni - VI Festiwalu Muzyki Chóralnej, który odbędzie się 24 września 2017 r. Poniżej zamieszczamy:

REGULAMIN

KARTĘ ZGŁOSZENIA

PROGRAM

UTWORY DO POBRANIA:

 

alt

Kliknij na plakat, aby powiększyć.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin