Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 21 czerwca 2016 r. Transportowy Dozór Techniczny wydał ponownie decyzję zezwalającą na użytkowanie wyciągu do nart wodnych. Decyzja Transportowego Dozoru Technicznego wydana została na podstawie protokołu odbioru robót naprawczych dokonanego przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w dniu 16 czerwca 2016 r., w którym Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wnosi zastrzeżeń do ponownego przystąpienia do użytkowania elektrycznego wyciągu do nart wodnych.  W związku z tym Wake Park Sława będzie czynny od piątku, 24 czerwca od godz. 14:00.

Małgorzata Sobczak

Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

 

Zgodnie z zapowiedzią dotyczącą bieżącego informowania spraw związanych z awarią Wake Park Sława, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zawiadamia że:

1.                  Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie jako właściciel WakePark Sława jest jedynym podmiotem uprawnionym do informowania o stanie obiektu oraz prowadzonych postępowaniach. Przede wszystkim ze względu na posiadaną kompletną dokumentację i kompleksową wiedzę w tej sprawie.

2.                  Zgodnie z przekazaną już informacją do awarii doszło 26 maja 2016 roku. Nastąpiło pęknięcie żelbetowego oczepu odciągu masztu startowego.

3.                   Natychmiast po zauważeniu awarii przez dzierżawcę,

 

altNa finał zapraszamy 12 czerwca 2016r. o godz. 15.00 , młodzi artyści wystąpią na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Poniżej przedstawiamy osoby, które wysłuchamy w finale:
w grupie I

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, że niedawno uruchomiony Wake Park
Sława został uszkodzony. Awaria nastąpiła w miniony czwartek 26 maja. Najważniejszą dla
nas informacją jest, że nie ma osób poszkodowanych. Obecnie trwają prace nad programem
naprawczym wyciągu oraz trwa postępowanie wyjaśniające. W związku z tym na chwilę
obecną korzystanie z wyciągu jest niemożliwe. Bieżące informacje dotyczące ponownego
uruchomienia Wake Park Sława będą przekazywane na bieżąco.
Małgorzata Sobczak
Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku

 

altBaza noclegowa ośrodka SCKiW jest gotowa. Trwają ostatnie prace porządkowe. Czekamy na przybycie pierwszych gości na weekend majowy.

 

OFERTA PRACY

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zatrudni pracowników na okres sezonu letniego:

  • - recepcjonistę/kę (znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, dobra komunikacja interpersonalna, obsługa kasy fiskalnej);

  • - portiera (obsługa kasy fiskalnej, dyspozycyjność);

  • - pracowników do obsługi wakeboardingu – mile widziani studenci AWF.

Nabór pracowników trwa do 10 kwietnia 2016 r. CV prosimy przesyłać na adres e – mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegółowe informacje udzielane będą pod numerem telefonu: 68 356 64 52 od poniedziałku do piątku, w godz: 8:00-14:00.

 


 

UWAGA!!! 26.02.2016 r. (piątek) zajęcia tańca towarzyskiego odwołane z powodu organizacji w tym dniu I eliminacji XVI Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy". Następne zajęcia odbędą się 04.03.2016 r. Dzieci godz. 17.00, dorośli godz. 18.00, grupa solo godz. 19.00. ZAPRASZAMY!

 

altZapraszamy do odwiedzania XIV edycjiTargów Edukacyjnych ABSOLWENT 2016, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 1-2 marca 2016r.Gorzowie Wielkopolskim w hali OSiR (dawna AWF)  przy ul. Słowiańskiej 10

w dniach 8-9 marca 2016r.w Zielonej Górzew hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9

WYSTAWCY

 

alt alt

 

Aby sprawdzić komu przysługuje bezpłatna pomoc prawna kliknij TUTAJ

 

 

 

 

 


 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin