LUBUSKIE ŚWIĘTO PIEŚNI – V FESTIWAL MUZYKI CHÓRALNEJ

 

Trwają przygotowania do V Festiwalu Muzyki Chóralnej, który odbędzie się 25 września br. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie. Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie chórów, które wystąpią w tegorocznej edycji. Jednocześnie informujemy, iż przez kilka najbliższych dni istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia się do udziału w festiwalu.

1. Wągrowiecki Chór Kameralny (Wągrowiec).

2. Chór Kameralny Con Brio (Oborniki).

3. Towarzystwo Śpiewu im. I. J. Paderewskiego w Szamocinie.

4. Chór kameralny “Vivace” Zespołu Szkół w Pamiątkowie.

5. Chór Wojtana (Koszalin).

6. Chór parafialny Soli Deo przy parafii św. Trójcy w Poznaniu.

7. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

8. Chór Młodzieżowy Carmen Fidei Parafii Krzyża Świętego w Łomży.

9. Koło Śpiewu im. Bolesława Dembińskiego  z  Miejskiej Górki.

10. Młodzieżowy Chór „Kameleon” przy Gimnazjum im. A.O. Przyjmy-Przyjemskiego w Sierakowie k/Rawicza

11. Żeński Chór Cordiale Coro (Aleksandrów Kujawski).

12. Chór Żeński POLIRYTMIA (Zielona Góra).

 

alt

 

Uwaga, w związku z organizacją "Sławskiego Festiwalu Triathlonu" w dniu 23 lipca 2016 r. w godz. 10:00 - 17:30 oraz w dniu 24 lipca 2016 r. w godz. 9:00-14:00 zostanie zamknięty wjazd na teren Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

 

Informujemy, że dzisiejsza impreza, która miała się odbyć w Ciosańcu tj."Jaśminowe noce, czyli ciosanieckie lato przy ognisku" została odwołana z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

 
 

alt

 

 

 

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

W związku z przejściem nawałnicy, która poważnie uszkodziła scenę i sprzęt nagłaśniający Sławska Noc Reggae nie odbyła się.

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 21 czerwca 2016 r. Transportowy Dozór Techniczny wydał ponownie decyzję zezwalającą na użytkowanie wyciągu do nart wodnych. Decyzja Transportowego Dozoru Technicznego wydana została na podstawie protokołu odbioru robót naprawczych dokonanego przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w dniu 16 czerwca 2016 r., w którym Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wnosi zastrzeżeń do ponownego przystąpienia do użytkowania elektrycznego wyciągu do nart wodnych.  W związku z tym Wake Park Sława będzie czynny od piątku, 24 czerwca od godz. 14:00.

Małgorzata Sobczak

Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

 

Zgodnie z zapowiedzią dotyczącą bieżącego informowania spraw związanych z awarią Wake Park Sława, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zawiadamia że:

1.                  Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie jako właściciel WakePark Sława jest jedynym podmiotem uprawnionym do informowania o stanie obiektu oraz prowadzonych postępowaniach. Przede wszystkim ze względu na posiadaną kompletną dokumentację i kompleksową wiedzę w tej sprawie.

2.                  Zgodnie z przekazaną już informacją do awarii doszło 26 maja 2016 roku. Nastąpiło pęknięcie żelbetowego oczepu odciągu masztu startowego.

3.                   Natychmiast po zauważeniu awarii przez dzierżawcę,

 

altNa finał zapraszamy 12 czerwca 2016r. o godz. 15.00 , młodzi artyści wystąpią na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Poniżej przedstawiamy osoby, które wysłuchamy w finale:
w grupie I

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, że niedawno uruchomiony Wake Park
Sława został uszkodzony. Awaria nastąpiła w miniony czwartek 26 maja. Najważniejszą dla
nas informacją jest, że nie ma osób poszkodowanych. Obecnie trwają prace nad programem
naprawczym wyciągu oraz trwa postępowanie wyjaśniające. W związku z tym na chwilę
obecną korzystanie z wyciągu jest niemożliwe. Bieżące informacje dotyczące ponownego
uruchomienia Wake Park Sława będą przekazywane na bieżąco.
Małgorzata Sobczak
Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku

 

altBaza noclegowa ośrodka SCKiW jest gotowa. Trwają ostatnie prace porządkowe. Czekamy na przybycie pierwszych gości na weekend majowy.

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin