altZ dniem rozpoczęcia wakacji w Domu Kultury w Ciosańcu trwają wakacyjne zajęcia. Każdego dnia w godzinach 13:00 – 18:00, dzieci mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, świetlicowych, plastycznych, jednak największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia pracy twórczej. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego tworzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

alt

 

altPrzypominamy, że w Domu Kultury w Sławie działa nieodpłatny punkt pomocy prawnej.

 

altW czwartek, 22 czerwca 2017 roku podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym w Ciosańcu, kierownik Domu Kultury, pani Agata Wojciechowska, wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy uczestnictwa w zajęciach teatralnych oraz drobne upominki.

 

W związku z brakiem odpowiedniej liczby chętnych Artystyczne Wakacje z SCKiW nie odbędą się.

 

altSerdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Śmieszkowie na wystawę rękodzieła artystycznego pani Zofii Kotowskiej z Krzepielowa. Prace pani Zofii można podziwiać do 21 czerwca 2017 r. w godz. 13:00-20:00.

foto: Konrad Knop

 


alt

Uwaga!

12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 9:00 - 14:00 na ośrodku SCKiW nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.

 

alt3 czerwca o godz. 10:00 dwie grupy taneczne trenujące pod bacznym okiem Pani Grażyny Żelichowskiej w Domu Kultury w Sławie, „TUTU” i „PSOTKI” odwiedziły z instruktorką i opiekunami  nasze miasto partnerskie za zachodnią granicą,  Luckau.

Nasze tancerki zaprezentowały przed tamtejszą publicznością cztery układy taneczne. W grupie tanecznej „TUTU” wystąpiło 17 dziewcząt, które przedstawiły układ taneczny „Disco-rytm” oraz „Mróweczki”. Młodsza grupa, liczące 8 osób „PSOTKI” zademonstrowały się w pięknym układzie „Mały balet” oraz w układzie „Jazz”.

Publiczność zebrana przy scenie była zachwycona zarówno zdolnościami tanecznymi naszych dziewcząt jak

 

REGULAMIN PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI

 

Akredytacje prasowe na Reggae Hip-Hop Night w dniu 1.07.2017r. przyznawane są na podstawie wniosków akredytacyjnych złożonych drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1.       Akredytacje wydaje się wyłącznie redakcjom mediów zarejestrowanych sądownie i posiadających osobowość prawną oraz oficjalnym serwisom internetowym.

2.       Wnioski o akredytacje jednorazowe należy składać najpóźniej do godziny 12.00 20.06.2017 r. Odbiór akredytacji potwierdzany będzie podpisem.

3.       Akredytacje odbierać można w dniu imprezy, wydawane są tylko i wyłącznie na podstawie legitymacji prasowych. Odbiór akredytacji potwierdzany będzie każdorazowo podpisem. Akredytacje nie będą wydawane osobą trzecim i nieupoważnionym.

4.       Akredytacje można odbierać w dniu imprezy dwie godziny przed koncertem w biurze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 . W trakcie trwania imprezy akredytacje nie będą wydawane.

5.       Fotoreporterzy oraz operatorzy TV posiadający akredytację zobowiązani są do niezakłócania koncertów. Zabrania się wchodzenia na scenę przed muzyków. Zabrania się rejestrowania całego koncertu.

6.       Niestosowanie się do zapisów regulaminu i poleceń służb ochrony będzie skutkować odebraniem akredytacji i wyprowadzeniem poza obręb sceny.

7.       Akredytacja upoważnia do  swobodnego przemieszczania się pod sceną w strefach niedostępnych dla publiczności w trakcie pierwszych 15 minut występu każdego z artystów. W tym samym czasie dopuszczone jest fotografowanie i filmowanie każdego z artystów.

8.       Na terenie imprezy akredytacja powinna być umieszczona w miejscu widocznym dla służb porządkowych i technicznych.

9.       W szczególnych przypadkach akredytacja może zostać unieważniona bez podania przyczyny.

10.   W sprawach spornych dotyczących akredytacji i współpracy z mediami decyduje Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin