alt

Od marca 2011r. w Domu Kultury w Sławie działa Akademia  Dorosłego Człowieka (według załączonego poniżej planu), która stwarza warunki do rozwoju intelektualnego, poznawania i twórczej samorealizacji. W akademii prowadzone są zajęcia zależnie od pomysłu członków. Spotkania te, to dobry sposób spędzania wolnego czasu, poznawania nowych ludzi, zwiedzania wielu atrakcyjnych miejsc. Dorośli uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich zdolności muzycznych, plastycznych oraz wyobraźni, doskonalą sprawność fizyczną i zdrowie, biorą udział w spotkaniach autorskich, z ciekawymi ludźmi, uczestniczą w jednodniowych wycieczkach, które organizowane są w pierwszą sobotę miesiąca.

 
Zgodnie z zarządzeniem nr 23/2010 Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku od 1 stycznia 2011r. zostaną wprowadzone nowe stawki czynszu dzierżawnego pobieranego od dzierżawców gruntu na terenie SCKiW w Sławie.
Więcej informacji kliknij tutaj.

Zmiana stawki czynszu dzierżawnego na terenie SCKiW - Zarządzenie nr 4, 16.02.2011r

 
 

Wywiad z Adamem  Baumannem- Julia Kiełbus SCKiW

 

altAdam Baumann  (ur. 27 marca 1948 roku w Grudziądzu) polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

 

            Występował w wielu polskich teatrach, m.in. w Teatrze Ziemi  Pomorskiej w Grudziądzu (1967-74), Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie (1974-77), Teatrze S. Wyspiańskiego w Katowicach (od 1977). Kolejne sezony w Teatrze Śląskim w Katowicach przyniosły liczne wspaniałe kreacje, m.in. Wielkiego Księcia w Nocy Listopadowej i Caramanchela w Zielonym Gilu, za tę rolę otrzymał swoja pierwsza Złotą Maskę w roku 1982.

 W sumie Złotych Masek ma pięć za role: Salieriego w Amadeuszu, Papkina w Zemście Aleksandra Fredry, Sganarela w Don Juanie oraz Ojca w Pułapce Różewicza.

            Na deskach różnych teatrów pracuje już ponad czterdzieści lat a do Sławy przyjeżdża od trzydziestu. Ze względu na sentyment do pojezierza sławskiego Pana Adama Baumann zgodził się udzielić nam krótki wywiad. Tak więc zamieszczamy go na łamach naszej strony internetowej życząc miłej lektury.

 
 
alt
 
altaltalt
17.05.2010r.


alt

alt

alt


alt

alt
 


alt


alt


alt
 
alt
W ramach modernizacji obiektów turystycznych nad Jeziorem Sławskim zostanie wykonana:
- infrastruktura drogowo-chodnikowa
- ciągi piesze z tarasami widokowymi
- zagospodarowanie terenu przy tawernie
- budowa nowej bramy wjazdowej na teren SCKiW
- przebudowa dróg i chodników przy domkach letniskowych
- plac zabaw dla dzieci
- budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni z trawy syntetycznej
- budowa skateparku.

23.04.2010r.
altalt

altalt
altalt
altalt
altalt
 
 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin