UWAGA!!! 26.02.2016 r. (piątek) zajęcia tańca towarzyskiego odwołane z powodu organizacji w tym dniu I eliminacji XVI Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy". Następne zajęcia odbędą się 04.03.2016 r. Dzieci godz. 17.00, dorośli godz. 18.00, grupa solo godz. 19.00. ZAPRASZAMY!

 

altZapraszamy do odwiedzania XIV edycjiTargów Edukacyjnych ABSOLWENT 2016, imprezy z roku na rok zyskującej coraz większą renomę, na stałe wpisanej w kalendarz targowy branży edukacyjnej.

Targi w bieżącym roku odbędą się w miastach:

w dniach 1-2 marca 2016r.Gorzowie Wielkopolskim w hali OSiR (dawna AWF)  przy ul. Słowiańskiej 10

w dniach 8-9 marca 2016r.w Zielonej Górzew hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9

WYSTAWCY

 

alt alt

 

Aby sprawdzić komu przysługuje bezpłatna pomoc prawna kliknij TUTAJ

 

 

 

 

 


 

altOd 4 stycznia 2016 roku w Domu Kultury w Sławie będzie można uzyskać nieodpłatną pomoc prawną.

 

 

 

 

 

Kliknij, aby powiększyć plakat.

 

 

 

 

 

altStołówka SCKiW Chochelka przyjmuje zamówienia na pyszne, domowe pierogi i uszka wigilijne. Kontakt: 514 474 785.

 

 

 

 

 

Kliknij na plakat, aby powiększyć

 

Dziś tj. 16.11.2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na Nazwę Stołówki SCKiW w Sławie. Spośróód 33 propozycji komisja jednogłośnie wybrała nazwę CHOCHELKA, której autorem jest Paweł Kończyk, uczeń ZSP w Sławie. Zwycięzca otrzymuje miesięczny abonament na obiady w stołówce o wartości 180 zł.
Serdecznie gratulujemy.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o terminie wspólnego poczęstunku.

 

altPo raz kolejny otrzymaliśmy zgodę na utworzenie Sztabu 24. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Razem z Wielką Orkiestrą gramy 10 stycznia 2016 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij na dokument, aby powiększyć.

 


 

altW sobotę, 31 października 2015 r. kolejny raz kursował Kulturalny Autobus, który zawiózł uczestników do jednostki wojskowej w Lesznie. Atrakcji nie brakowało. Dzieci zostały oprowadzone po jednostce, poznały historię i zwyczaje panujące w wojsku. Najciekawsze jednak było dopiero przed nimi. Pokaz wyposażenia militarnego i aut wojskowych, to wzbudziło największe zainteresowanie. Uczestnicy bacznie przyglądali się obsłudze broni wojskowej, mogli dokładnie ją obejrzeć i dotknąć, chętnych nie brakowało. Zobaczyli wyposażenie aut wojskowych, a także mieli możliwość wejść do środka. Wyjazd upłynął w bardzo miłej atmosferze, dzieci wróciły do domu pełne wrażeń i bardzo zadowolone.

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin