OFERTA

              GRUNT POD REKLAMY WOLNOSTOJĄCE

 

Oferujemy do wydzierżawienia GRUNT pod ustawienie reklam wolnostojących, na terenie ośrodka wypoczynkowego Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie. Reklama będzie dobrze widoczna z drogi wojewódzkiej nr 278 ( ul. Odrodzonego Wojska Polskiego ). Ponadto ośrodek nasz odwiedza corocznie ok. 25 tysięcy osób są to turyści i goście z kraju i z zagranicy. Na naszym obiekcie odbywają się imprezy masowe: Sławska Noc Reggae oraz Lato bez granic – Dni Sławy, a także kulturalno – rozrywkowe m.in. Wybory Miss Sławskiej Plaży, Festiwal Piosenki „Śpiewać może każdy”, Noc Świętojańska, Sławski Festiwal Triathlonu.

 

alt alt

Kontakt :  tel. 68 356 64 52,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

altW minioną niedzielę  w Domu Kultury w Ciosańcu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. 

Na wstępie Sołtys pan Maciej Kras oraz Radny Powiatowy pan Zdzisław Siemczyk powitali zgromadzone Panie oraz złożyli serdeczne życzenia. Oprócz życzeń każda z Pań otrzymała również kwiatka.

 

alt

Tak jak w latach poprzednich na czas ferii zimowych Dom Kultury w Ciosańcu cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.

 

altDnia 27.02.2015 r. na sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyły się I eliminacje XV Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy”.

Komisja w składzie:

przewodnicząca Małgorzata Tryczyńska, Tomasz Łuczak, Katarzyna Bartusz wysłuchała 15 uczestników.

A o to wyniki:

 

 

altPrzedstawiciele z Urzędu Miejskiego w Sławie oraz ze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku uczestniczą w VII Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu, które odbywają się w dniach 27.02.2015-01.03.2015 na Hali Stulecia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altW przedostatnim dniu ferii zimowych dzieci i młodzież z Domu Kultury w Ciosańcu udały się na wycieczkę do Domu Kultury w Sławie, gdzie miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. „Grymasy królewny Kasi”.Po obejrzeniu spektaklu wszyscy zostali zaproszeni na koncert sekcji wokalnej działającej przy Domu Kultury w Sławie.

Po powrocie odbyły się zajęcia manualne na których feriowicze wykonywali drzewka szczęścia.

Dziewiąty dzień zimowego odpoczynku w Ciosańcu zakończył się „Tanecznymi feriami w rytmie zumby”, zajęcia poprowadziła pani Marta Roszkowska.

 

 

 

 

 

 

altDnia 26.02.2015r. na plaży SCKiW odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodnego prowadzone przez Państwową Straż Pożarną.

 

 

 

 

 

 

 

altPodczas trwania ósmego dnia ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyła się dalsza część zajęć pn.”Zabawka ze skrawka” na których dzieci i młodzież szyły pacynki. W tym dniu powstały kolorowe żabki, które jak postanowili feriowicze wezmą udział w teatrzyku pt. „Królicze łapki u doktorki żabki”. Tytuł już jest teraz powstaje scenariusz, następnie próby i teatrzyk zawita na deskach sceny w Domu Kultury. W drugiej części dnia odbyły się zajęcia manualne na których uczestnicy zajęć wykonywali „Drzewka szczęścia”.

 

alt

W tym dniu ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. „Zabawka ze skrawka” na których feriowicze szyli pacynki. Z polarowych materiałów, cekinowych dodatków, guzików i wielu innych aplikacji powstały kolorowe rekwizyty teatralne. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i na specjalną prośbę uczestników zostały przedłużone o jeszcze jeden dzień.

Na zakończenie każdy miał okazję rozruszać się w tanecznych rytmach zumby.

 

altDnia 23 lutego 2015 roku rozpoczynając drugi tydzień ferii zimowych w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. "Od ziarenka do bochenka" na których uczestnicy zajęć zajęli się wypiekami domowych chlebków.

 

altW ostatnim dniu, pierwszego tygodnia ferii w Domu Kultury w Ciosańcu, dzieci oraz młodzież szyły etui na telefony i tablety.

Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję poznać podstawowe techniki ręcznego szycia, rozwinąć wyobraźnię poprzez projektowanie pokrówców oraz popracować przy relaksującej muzyce i w wspaniałej atmosferze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin