alt

 

altNiestety potwierdził się czarny scenariusz. Wokalistka „Pięknych i młodych” jest chora i pozostaje w szpitalu. Już zakontraktowaliśmy dla Was inne zespoły w to miejsce.
Kilka dni temu Magda Narożna – wokalistka Pięknych… trafiła do szpitala i niestety jeszcze przez jakiś czas tam pozostanie. Właśnie otrzymaliśmy informację, że grupa musiała odwołać najbliższe koncerty. Pani Magdzie życzymy powrotu do zdrowia i być może za jakiś czas wystąpi w Sławie.

Jednak „Powitanie lata w rytmie disco” musi się odbyć! Niestety na ostatnią chwilę trudno załatwić kogoś z czołówki polskiego disco. Terminy rezerwowane są z rocznym wyprzedzeniem. Na scenie przy plaży obok wcześniej awizowanego Bobiego zagrają Zespół Red Queen.
I tak startujemy o 20.00 występem DJ’a Music Song Michał Szpurek-prowadzący imprezę, na 20.30 planujemy występ grupy Bobi, godzinę później na scenie pojawi się Zespół Red Queen znana między innymi ze „Zranionego Serca”, na 22.30 szykowany jest występ Zespół Exelent.

 

alt

 

alt

 

alt

 

Informujemy, że nie przyjmujemy już zgłoszeń do udziału w I eliminacjach XIX Festiwalu  Piosenki "Śpiewać może każdy". Przesłuchania odbędą się 26 kwietnia br. 
Zapraszamy do zgłaszania się do II eliminacji (24 maja br.) 

 

 

 

alt

 

"Opowieść historii niemożliwej, gdy wszyscy pukali się w głowę, oni na szczęście nie słuchali..."
tak zaczyna się opis podróży Klaudii Jadwiszczyk i Krzyśka Lewickiego, których będziecie mogli posłuchać w ramach "Spotkań z podróżnikami"

7 października w Sławie o godzinie 16:00 (ul. Głogowska 5) oraz

7 października w Ciosańcu o godzinie 18:30 (Dom Kultury w Ciosańcu)

szczegóły pokazów:

http://tworczehoryzonty.pl/…/na-rowerze-za-kolo-podbieguno…/

http://tworczehoryzonty.pl/…/na-rowerze-za-kolo-podbieguno…/

organizatorzy:
Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku

inicjatywa dofinansowana ze środków Gminy Sława

mecenat: Bank Spółdzielczy we Wschowie wsparcie: OLYMPUS i Piekarnia Gierczak

 

 

Po raz szósty zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny. 14.10.2018r. w niedzielne popołudnie odbędzie się impreza z dynią w roli głównej.
Atrakcje dnia:
-pokaz sztuki carvingu (rzeźbienia w owocach i warzywach) w wykonaniu mistrza Łukasza Szczewczyka,
-plenerowy teatrzyk dla dzieci „Przygody krecika”,
-zupa dyniowa i inne dyniowe pyszności,
prezentacje artystyczne i animacje
-konkursy

alt

 

To Wy Wybraliście Gwiazdę alt

Sylwia Grzeszczak wygrała nasz plebiscyt i to ona będzie gwiazdą Dni Sławy 2019. Wystąpi w sobotę, 3 sierpnia. Właśnie załatwiane są wszystkie formalności, aby to ona bawiła sławian.
Plebiscyt, w którym to Państwo wybierali muzyka na Dni Sławy organizowaliśmy po raz trzeci. Ten był rekordowy. Wcześniej wygrała grupa LemOn i Afromental. Teraz Sylwia Grzeszczak, jej rywalizacja z Michałem Szpakiem była bardzo zacięta do ostatniej chwili. Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Wygrała Sylwia Grzeszczak z wynikiem 2113 głosów (stan na godz. 12.00 kiedy zakończyliśmy głosowanie), Michał Szpak 2076 - głosów, Grzegorz Hyży - 635, Patrycja Markowska - 218 głosów, Sound’N’Grace - 180 głosów. W sumie w zabawie wzięło udział rekordowe 5222 osoby.

alt
Fot. Sylwia Grzeszczak Official

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński