Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zatrudni na okres od kwietnia do końca sierpnia 2020 r., dwie Panie do sprzątania bazy noclegowej z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności, w stopniu lekkim.

Wymagamy:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;

- chęci do podjęcia pracy;

- zaangażowania w powierzone obowiązki;

Zapewniamy:

- umowę o pracę;

- wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas (raz w miesiącu);

- pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane Panie prosimy o kontakt z biurem SCKiW, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 67-410 Sława, telefon: 68 356 64 52.

 

altREGULAMIN

INSTRUKCJA PPOZ

 

alt

 

altNiestety potwierdził się czarny scenariusz. Wokalistka „Pięknych i młodych” jest chora i pozostaje w szpitalu. Już zakontraktowaliśmy dla Was inne zespoły w to miejsce.
Kilka dni temu Magda Narożna – wokalistka Pięknych… trafiła do szpitala i niestety jeszcze przez jakiś czas tam pozostanie. Właśnie otrzymaliśmy informację, że grupa musiała odwołać najbliższe koncerty. Pani Magdzie życzymy powrotu do zdrowia i być może za jakiś czas wystąpi w Sławie.

Jednak „Powitanie lata w rytmie disco” musi się odbyć! Niestety na ostatnią chwilę trudno załatwić kogoś z czołówki polskiego disco. Terminy rezerwowane są z rocznym wyprzedzeniem. Na scenie przy plaży obok wcześniej awizowanego Bobiego zagrają Zespół Red Queen.
I tak startujemy o 20.00 występem DJ’a Music Song Michał Szpurek-prowadzący imprezę, na 20.30 planujemy występ grupy Bobi, godzinę później na scenie pojawi się Zespół Red Queen znana między innymi ze „Zranionego Serca”, na 22.30 szykowany jest występ Zespół Exelent.

 

alt

 

alt

 

alt

 

Informujemy, że nie przyjmujemy już zgłoszeń do udziału w I eliminacjach XIX Festiwalu  Piosenki "Śpiewać może każdy". Przesłuchania odbędą się 26 kwietnia br. 
Zapraszamy do zgłaszania się do II eliminacji (24 maja br.) 

 

 

 

alt

 

"Opowieść historii niemożliwej, gdy wszyscy pukali się w głowę, oni na szczęście nie słuchali..."
tak zaczyna się opis podróży Klaudii Jadwiszczyk i Krzyśka Lewickiego, których będziecie mogli posłuchać w ramach "Spotkań z podróżnikami"

7 października w Sławie o godzinie 16:00 (ul. Głogowska 5) oraz

7 października w Ciosańcu o godzinie 18:30 (Dom Kultury w Ciosańcu)

szczegóły pokazów:

http://tworczehoryzonty.pl/…/na-rowerze-za-kolo-podbieguno…/

http://tworczehoryzonty.pl/…/na-rowerze-za-kolo-podbieguno…/

organizatorzy:
Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku

inicjatywa dofinansowana ze środków Gminy Sława

mecenat: Bank Spółdzielczy we Wschowie wsparcie: OLYMPUS i Piekarnia Gierczak

 

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński