9 listopada o godz. 12:15 w siedzibie SCKiW odbyło się otwarcie ofert na realizację zamówienia publicznego pn. "Budowa domków bliźniaczych na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie".

Poniżej zamieszczamy zbiorcze zestawienie ofert, które wpłynęły do Zamawiającego.

Zbiorcze zestawienie ofert

 

Zapraszamy Państwa do składania ofert w ramach III przetargu nieograniczonego na roboty budowlane dotyczące zadania pn. ""Budowa domków bliźniaczych na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie".

Oferty należy składać do 9 listopada 2017 r., do godz. 12:00 w siedzibie Zamawiającego (ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19, 67 - 410 Sława).

Oferty nadesłane pocztą będą zakwalifikowane do postępowania przetargowego pod warunkiem ich dostarczenia w wyżej podanym terminie.

Numer ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: 607230-N-2017 z dnia 25 października 2017 r.

Ogłoszenie

SIWZ

Załączniki do SIWZ

Dokumentacja projektowa - część opisowa

Dokumentacja projektowa - część rysunkowa

Przedmiary

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zaprasza do składania ofert na uporządkowanie terenu po wycince drzew. Jednocześnie informuje, że w rozliczeniu za w/w usługę jest możliwość zakupu drewna opałowego w obniżonej o 50% cenie obowiązującej w SCKiW.

Do celów złożenia oferty SCKiW dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w dniach 11, 12 października 2017 r. oraz 13 października 2017 r. do godz. 12:00.

Osoba do kontaktu: Andrzej Borkowski – tel. 603-237-258.

Oferty należy składać w biurze SCKiW, przy ul. Odrodzonego Wojska 19, 67 – 410 Sława do dnia 13 października 2017 r. do godz. 15:00.

Dopuszcza się składanie ofert drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie należy wpisać oferta na uporządkowanie terenu.

Termin wykonania zadania do 31 października 2017 r.

                                                                                               Zastępca Burmistrza Sławy

                                                                                               mgr inż. Krzysztof Gruszewski

 

Zapytanie o cenę na uporządkowanie terenu po wycince drzew z dnia 11 października 2017 r.

 

Zamawiający - Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, informuje o unieważnieniu postępowania przetargowego na roboty budowlane pn. "Budowa domków bliźniaczych na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie". Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 93 ust. 1 pkt 4 Usatwy Prawo Zamówień Publiczncych (Dz. U. z 2015, poz. 2164 ze zm.).

alt

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

alt

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński