Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie ogłasza przetarg nieograniczony na Remont Domu Kultury w Ciosańcu w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi PROW na lata 2007-2013" Ogłoszenie

WYJAŚNIENIE 1
 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie ogłasza konkurs na wynajem lokali użytkowych przeznaczonych do prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej na terenie Obiektów Turystycznych, przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 w Sławie.SŁAWSKIE CENTRUM KULTURY I WYPOCZYNKU W SŁAWIE PRZEDŁUŻA TERMIN SKŁADANIA OFERT NA WYNAJEM LOKALI UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI HANDLOWO-GASTRONOMICZNEJ DO DNIA 20 MAJA 2011, GODZ. 10.00.

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie informuje, iż dnia 20 maja 2011r o godz. 10.05 nastąpiło otwarcie ofert na wynajem lokali użytkowych przeznaczonych do prowadzenia działalności handlowo-gastronomicznej.
Wpłynęło 5 ofert, z czego przyjęto 4, odrzucono 1 ofertę nie spełniającą kryteriów konkursu.

JEDNOCZEŚNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT NA WYNAJEM LOKALU UŻYTKOWEGO PRZEZNACZONEGO DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI  HANDLOWO-GASTRONOMICZNEJ OSÓB LUB PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH Z GMINY SŁAWA ORAZ Z POZA TERENU GMINY SŁAWA.
TERMIN SKŁADANIA OFERT UPŁYWA 24 MAJA  2011r O GODZ. 10.00


 

 
WYJAŚNIENIE1, WYBÓR NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
 

WYJAŚNIENIE 1, WYJAŚNIENIE 2, WYBÓR OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin