Zamieszczamy poniżej pytanie dotyczące zapytania o cenę
w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku.

1.Czy termin realizacji to na pewno 28 luty 2017r.?
Jeżeli tak to nie ma możliwości na wykonanie w tak krótkim czasie projektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Samo uzyskanie pozwolenia trwa 30 dni.
Ad. 1 Szanowni Państwo,
przepraszając za niepoprawne sformułowanie punktu 4 zapytania o cenę (z dnia 17 stycznia 2017 r.), wyjaśniamy, że o pozwolenie na budowę wystąpi Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie po wybraniu najkorzystniejszej oferty 24 stycznia 2017 r. Państwa oferty muszą być zgodne z obecnymi przepisami prawa i spełniać wszystkie wymogi dotyczące uzyskania decyzji pozwolenie na budowę.

 

ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury
i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku

 

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanymi na bieżący rok inwestycjami na terenie ośrodka składa zapytanie cenowe dotyczące:

1. Opracowania projektu budowlanego pomieszczenia sanitarno-higienicznego na plaży głównej SCKiW (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Pomieszczenie powinno się składać z: 2-5 toalet, 1 toalety dla osób niepełnosprawnych, 1 miejsca do przewijania i pielęgnacji niemowląt. Ponadto

 

Wybór oferty na wykonanie przeglądów budowlanych rocznych i pięcioletnich.

 

altDyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, że w związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania przeglądów budowlanych rocznych oraz pięcioletnich wpłynęło 8 ofert. Najwyższa zaproponowana cena brutto za wykonanie zadania to 44 132, 40 zł, a najniższa to 3 468, 60 zł. W związku z powyższym wybrano firmę BMD Projekt Filipczak Dariusz z Piotrkowa Trybunalskiego, która zaproponowała najniższą cenę.

Małgorzata Sobczak Dyrektor SCKiW

 

 

ZAMKNIĘCIE PRZETARGU OFERTOWEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO

 

 

altDyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie informuje, że przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu służbowego został zamknięty na podstawie art. 703 Kodeksu Cywilnego, bez wybrania którejkolwiek z ofert.

      Małgorzata Sobczak Dyrektor SCKiW

                                                       

 

W odpowiedzi na pytania, które wpłynęły w związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym przeglądów budowlanych rocznych oraz pięcioletnich tj.
1. Czy dla wszystkich wymienionych w zapytaniu obiektów są na bieżąco prowadzone książki obiektów budowlanych?
2. Czy sporządzenie protokołów cząstkowych (instalacji, kominiarskich, elektrycznych) leży po stronie zlecającego czy zleceniobiorcy?
3. Na jaki okres zostanie podpisana umowa dot. zakresu zapytania ofertowego?
Dyrektor SCKiW informuje, że:
Ad 1. Dla wszystkich obiektów budowlanych wymienionych w zapytaniu są prowadzone książki obiektów budowlanych.
Ad 2. Sporządzenie protokołów cząstkowych leży po stronie Zlecającego.
Ad 3. Umowa zostanie podpisana na okres 5 lat.

Małgorzata Sobczak
Dyrektor SCKiW w Sławie

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin