koszulkaJuż po raz 11 w Sławie organizowany jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,11 stycznia 2015 roku od godziny 9:00 będzie zorganizowana kwesta na rzecz XXIII Finału WOŚP. W kweście będzie uczestniczyć 30 wolontariuszy. W tym roku pieniądze będą zbierane  „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

O godzinie 17:00 na scenie na boisku szkolnym przy Gimnazjum w Sławie rozpoczną się występy artystyczne dzieci i młodzieży ze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku oraz aukcja.

O godzinie 19:00 dla wszystkich zgromadzonych będzie tort w podziękowaniu za udział w XXIII Finale WOŚP. Całość o godzinie 20;00 zakończy akcja „Światełko do nieba” oraz pokaz sztucznych ogni.

Podczas aukcji będzie można wylicytować ciekawe przedmioty przekazane przez darczyńców m.in.

- Pakiet dla 2 osób zawierający: bilet derbowy na mecz Stelmet Falubaz-Stal Gorzów, wstęp na konferencję prasową oraz bankiet, wejściówkę na sektor dla VIP-ów, wstęp do parku maszynowego

- Zegar ścienny

- Komplet ręczników

- Expres do kawy

- Komplet pojemników

- Akumulator samochodowy

-Bilet roczny Sława – Nowa Sól-Sława

- Telefon komórkowy

- Koszulka WOŚP

- Torba WOŚP

 

oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin