altW sobotni wieczór, 10 maja o godzinie 18:00 w sali kameralnej Domu Kultury przy ul. Głogowskiej 5 w Sławie, za pomocą opowieści i zdjęć naszego gościa wieczoru – Anny Gondek-Grodkiewicz przenieśliśmy się na Karaiby: Fotograficzna opowieść o wyprawie do krainy 365 wysp.

Fotograf Anna Gondek-Grodkiewicz wyruszyła w podróż nad Morze Karaibskie. Podróżując przez Panamę, Kostarykę i Nikaraguę spotkała ciekawych ludzi, barwne historie i różne sposoby na szczęśliwe życie. Jej wędrówka zaprowadziła ją do niezwykłej krainy na wyspach - do Indian Guna Yala.

„Ana (jak nazywali ją Indianie) uczestniczyła w codziennym życiu mieszkańców wysp archipelagu San Blas (pogranicze panamsko-kolumbijskie), brała udział w ich świętach oraz obrzędach i zastanawiała się, co pcha ludzi do poznawania odległych lądów i innych kultur. Na szczęście znalazła też czas na robienie zdjęć. Znakomitych.”

Inicjatywa była realizowana dzięki dotacji Gminy Sława oraz naszemu Mecenasowi: Bankowi Spółdzielczemu we Wschowie.

Jak również dzięki wsparciu firm: Piekarni Gierczak i Kaja Komputer


 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin