alt

Od marca 2011r. w Domu Kultury w Sławie działa Akademia  Dorosłego Człowieka (według załączonego poniżej planu), która stwarza warunki do rozwoju intelektualnego, poznawania i twórczej samorealizacji. W akademii prowadzone są zajęcia zależnie od pomysłu członków. Spotkania te, to dobry sposób spędzania wolnego czasu, poznawania nowych ludzi, zwiedzania wielu atrakcyjnych miejsc. Dorośli uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich zdolności muzycznych, plastycznych oraz wyobraźni, doskonalą sprawność fizyczną i zdrowie, biorą udział w spotkaniach autorskich, z ciekawymi ludźmi, uczestniczą w jednodniowych wycieczkach, które organizowane są w pierwszą sobotę miesiąca.

Do tej pory odbyły się wyjazdy do Cinema City i Palmiarni w Zielonej Górze, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Parku Mużakowskiego. Ponadto Klub Piosenki Turystyczno-Biesiadnej spotkał się przy ognisku integracyjnym, a Sławski Informator Kulturalny drukuje teksty członków Klubu Dziennikarskiego. W Bibliotece Publicznej prowadzony jest kurs podstawowej obsługi komputera i korzystania z Internetu, poza tym organizowane są spotkania dotyczące naszego regionu. Tematem pierwszego wykładu, poprowadzonego przez Pana Alfreda Röslera, była historia miasta.

Dla przypomnienia: udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Dołączcie do akademii aktywnych i kreatywnych.

Organizatorzy: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Biblioteka Publiczna w Sławie.

 


alt
 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński