altMuzyczna uczta w kościele
W najbliższą niedzielę zapraszamy na pierwsze muzyczne spotkanie w ramach „Muzycznej Uczty u św. Michała Archanioła”. O godz. 20.00 przed sławską publicznością zaprezentują się „Mistrzowie gitar”, a dokładnie Katarzyna Smolarek i Tomasz Radziszewski. Katarzyna Smolarek jest studentką czwartego roku studiów licencjackich na uczelni Mozarteum w Salzburgu. Jest laureatką ponad dwudziestu nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Drugi z mistrzów studiuje w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, jest laureatem licznych konkursów ogólnopolskich. Dodatkowo Tomasz Radziszewski kształci się też jako śpiewak operowy w PSM II stopnia im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Pomimo krótkiego stażu wokalnego, zdobył już swoje pierwsze sukcesy m.in. jedną z nagród specjalnych na Międzynarodowym Konkursie Solowej Wokalistyki Sakralnej „Ars et Gloria”, a także wziął udział w spektaklach operowych w Warszawskiej Operze Kameralnej, czy w koncertach w ramach festiwalu Vratislavia Cantans. Wokalista jest także aktywnym kameralistą, współpracuje głównie ze śpiewakami, popularyzując literaturę komponowaną oryginalnie na gitarę z głosem.
Organizatorami koncertów są: Burmistrz Sławy, Dyrektor Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Sławie.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński