altW pogodną niedzielę, 9 lipca 2017, przy słonecznej plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyły się Wybory Miss i Mistera Sławskiej Plaży 2017. Organizatorem wyborów był Burmistrz Sławy, pod którego patronatem odbyła się impreza, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Gazeta Lubuska oraz Arkadiusz Maciuszek, Prezydent dolnośląskiego festiwalu Piękna.

Panowie w tym roku rywalizowali o miano Mistera po raz pierwszy. Dopisała zarówno pogoda, zebrana publiczność, jak i kandydatki i kandydaci. O tytuł Miss Sławskiej Plaży 2017 ubiegało się 19 pięknych dziewcząt, a do tytułu Mistera pretendowało 5 przystojnych panów. Kandydatki i kandydaci do tytułów oceniani byli przez jury, które obradowało w składzie:

1.                  Arkadiusz Maciuszek prezydent DFP (Dolnośląski Festiwal Piękna)- przewodniczący jury,

2.                  Pan Krzysztof Gruszewski  - z-ca Burmistrza  Sławy,

3.                  Pani Monika Pełka – z-ca Dyrektora SCKiW,

4.                  Mirosława Nowinka – Dyrektor Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp., Ambasadorka Miss po 50-tce, Kobieta Przedsiębiorcza 2014, Mistrzyni Urody 2015, Jurorka programu TV „Celebrity Miss”, fundatorka nagród dla Miss Sławskiej Plaży,

5.                  Tomasz Naborczyk – przedsiębiorca, konferansjer, iluzjonista, miłośnik kobiecego piękna,

6.                  Marta Szóstka – właścicielka „Szóstka Design”,

7.                  Laura Wycichowska – Miss Sławskiej Plaży 2016,

8.                  Pani Agnieszka Boks – współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie,

9.                  Pani Dominika Suplicka - współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie,

10.            Pan Tomasz Suplicki - współwłaściciel Centrum Sportu X-Fit w Sławie,

11.             Pan Jacek Rogaczewski – menager w centrum Sportu X-Fit w Sławie.

 

Kandydatki rywalizowały o następujące tytuły: Miss Sławskiej Plaży, I Wicemiss Sławskiej Plaży, II Wicemiss Sławskiej Plaży, Miss Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, Miss Azulena, Miss Bikini, Miss Publiczności oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.  Panowie konkurowali o tytuł Mister Sławskiej Plaży, I Wicemister Sławskiej Plaży, II Wicemister Sławskiej Plaży, Mister Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.

Rozpoczęto od pokazu mody "Szóstka -Design". Właścicielką marki jest Marta Szóstka – sama projektuje wszystkie modele. W jej kolekcji można znaleźć suknie i sukienki wieczorowe. Całą kolekcję można obejrzeć na stronie internetowej www.6-design.pl. Następnie odbyła się pokaz kolekcji sklepu "KAAN JEANS", który znajduje się w Sławie, przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 10 A. Dziewczęta wystąpiły także w strojach kąpielowych firmy AZULENA.

Po pokazach przystąpiono do prezentacji kandydatek i kandydatów do tytułów Miss i Mistera. Panowie i Panie zaprezentowali się w trzech odsłonach, w strojach wieczorowych, w strojach sportowych i w strojach kąpielowych.

Podczas, gdy jury udało się na obrady, przy scenie odbyły się pokazy Crossfitu przygotowane przez Centrum X-Fit w Sławie oraz pokazy i warsztaty trików piłkarskich, wykonane przez Adriana Duszaka, zwycięzcę Międzynarodowego Turnieju Freeste Football Niemiec.

Po kilkunastominutowym oczekiwaniu, ogłoszono oficjalne wyniki konkursu.

MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY została Małgorzata Masłowska ze Starachowic.

Miss otrzymała voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu „Belweder”w Karpaczu, zestaw kosmetyków Inglot od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora SCKiW, , zestaw kosmetyków od Mirosławy Nowinki, zestaw kosmetyków AVON od Katarzyny Szuster-Bara, zestaw suplementów diety od zespołu Centrum Sportu X-Fit w Sławie, bon upominkowy o wartości 100 zł do właścicielki Kaan Jeans Katarzyny Szuster – Bara, voucher do wykorzystania w Barze Coco Bongo w Sławie od Cezarego Masłowskiego, voucher od firmy „Szanowany Dom” na całodniowe użytkowanie roweru hybrydowego oraz sukienkę z kolekcji Marty Szóstki.

I WICEMISS SŁAWSKIEJPLAŻY zostałaMonika Brzyśkiewicz z Żar.

W nagrodę otrzymała: zestaw kosmetyków Inglot od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, voucher na pobyt 2 osób w Pensjonacie „Słoneczko” w Sławie, zestaw kosmetyków AVON od Katarzyny  Szuster – Bara.

II WICEMISS SŁAWSKIEJPLAŻY została Anna Matyasek

Nagrody to: zestaw kosmetyków Douglas od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, voucher na pobyt 2 osób na ośrodku wypoczynkowym SCKiW, zestaw kosmetyków AVON od Katarzyny Szuster – Bara.

TYTUŁ MISS PUBLICZNOŚCI zdobyła  Patrycja Radna z Moch

W nagrodę otrzymała zestaw kosmetyków Inglot ufundowany przez Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, zestaw kosmetyków od firmy J&L Leszek Kijowski ze Sławy.

 

MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY CZYTELNIKÓW GAZETY LUBUSKIEJ

została Anna Matyasek

Nagroda to karta podarunkowa do sklepu Rossman od Gazety Lubuskiej.

 

MISS AZULENA została Małgorzata Masłowska ze Starachowic

W nagrodę otrzymała strój kąpielowy od firmy Azulena, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

 

TYTUŁ MISS BIKINI otrzymała Patrycja Golińska ze Świdnicy.

W nagrodę wręczono zestaw kosmetyków Derma Plus oraz voucher do wypożyczalni elektrycznych deskorolek i rowerów HETRON ufundowane przez wypożyczalnię.

 

PIERWSZY TYTUŁ MISTERA SŁAWSKIEJPLAŻY otrzymał Aleksander Czech z Wrocławia.

W nagrodę wręczono voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotelu „Belweder”w Karpaczu, zestaw kosmetyków Giorgio Armani od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora SCKiW, zestaw kosmetyków od Mirosławy Nowinki, zestaw kosmetyków AVON od Katarzyny Szuster-Bara, zestaw suplementów diety od zespołu Centrum Sportu X-Fit w Sławie, voucher do wykorzystania na WakePark z pełnym instruktarzem od Cezarego Masłowskiego.

 

 

I WICEMISTER SŁAWSKIEJ PLAŻY to Kacper Szydłowski z Inowrocławia

Nagrody to zestaw kosmetyków Douglas od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, voucher na pobyt 2 osób na ośrodku wypoczynkowym Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku od Dyrektora SCKiW,zestaw kosmetyków AVON od Katarzyny  Szuster – Bara, zestaw kosmetyków od J&L Leszek Kijowski ze Sławy.

 

II WICEMISTER SLAWSKIEJ PLAŻYto Szymon Mazur z Jawora

Nagrody: zestaw kosmetyków Douglas od Burmistrza Sławy, bukiet kwiatów od Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

 

MISTEREM SŁAWSKIEJ PLAŻY CZYTELNIKÓW GAZETY LUBUSKIEJ również został Szymon Mazur.

W nagrodę otrzymał kartę podarunkową do sklepu Rossman od Gazety Lubuskiej. 

 

NAGRODA OD ZESPOŁU CENTRUM X-FIT W SŁAWIE DLA PAŃ trafiła w ręce  Weroniki Kaźmierskiej ze Sławy, która otrzymała karnet kwartalny z treningami personalnymi w Centrum X-Fit w Sławie.

 

NAGRODĘ OD ZESPOŁU CENTRUM X-FIT W SŁAWIE DLA PANÓW otrzymał Aleksander Czech z Wrocławia, który również otrzymał  karnet kwartalny z treningami personalnymi w Centrum X-Fit w Sławie.

 

Ogromne podziękowania dla fundatorów nagród, którymi byli:

1.                   Burmistrz Sławy

2.                   Właściciele Hotelu BELWEDER w Karpaczu

3.                   Właściciele Pensjonatu SŁONECZKO w Sławie 

4.                   Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku

5.                   Arkadiusz Maciuszek - Prezydent Dolnośląskiego Festiwalu Piękna

6.                   Właściciele Centrum Sportu X-Fit w Sławie

7.                   Pani Katarzyna Szuster-Bara właścicielka Sklepu „KAAN Jeans” mieszczącego się przy  ul.   Odrodzonego Wojska Polskiego 10 A w Sławie, reprezentantka firmy AVON

8.                   Firma AZULENA

9.                   Pani Mirosława Nowinka - Dyrektor Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp.

10.                Pani Marta Szóstka – właścicielka „Szóstka Design”

11.                WakePark Sława – Cezary Masłowski, właściciel Baru Coco-Bongo w Sławie

12.                „Hetron” Wypożyczalnia elektrycznych rowerów i deskorolek w Sławie

13.                „J&L” Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kijowski w Sławie

14.                Gazeta Lubuska

15.                Firma „Szanowany Dom”

 

Dziękujemy sponsorom:Sławskiemu Zakładowi Przetwórstwa Mięsa i Drobiu  "Balcerzak   i spółka", oraz  Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Sławie Sp. z o.o.

 

PATRONAT MEDIALNY nad wyborami objęły: Gazeta Lubuska,  zw.pl, Radio Zachód, Radio Elka, przenet.pl, Głos Głogowa, TVP 3 Gorzów Wlkp., Radio Plus, Tygodnik Krąg, Panorama Leszczyńska, Gazeta Słowo Ziemi Wschowskiej.

Foto: SCKiW/Urząd Miejski

D.D SCKiW


 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin