altDzień Kobiet

9 marca 2017 r. w Domu Kultury w Ciosańcu świętowaliśmy Dzień Kobiet.
Od godziny 17:00 czekały na wszystkie Panie niespodzianki: Panowie Sławomir Mazur, Zdzisław Siemczyk, Maciej Kras oraz Paweł Baruch, złożyli wszystkim Paniom serdeczne życzenia i wręczyli kwiaty, następnie odbyły się występy artystyczne, taneczne a także wokalne.
Dla obecnych Pań, które również w tym roku nie zawiodły i licznie przybyły na spotkanie, został przygotowany słodki poczęstunek.

Powitanie Wiosny

21 marca w Domu Kultury w Ciosańcu odbyło się uroczyste powitanie wiosny.
Na scenie wystąpiły „Przedszkolaki” z wiosennym przedstawianiem, następnie odbyły się zajęcia plastyczne, na których młodsi wykonywali zwiastuny wiosny w postaci słoneczek, żab i bocianów natomiast starsze dzieci tworzyły „Klasową piramidę wartości”, na podstawie przeczytanej wcześniej „Bajki o wartościach”.
Po zajęciach plastycznych każda grupa przygotowywała swoją „Marzannę”.
Wiosenny klimat podkreślił barwny korowód na plac przy Przedszkolu, wraz z kolorowymi „Marzannami”, podczas którego dzieci śpiewały wiosenne piosenki.

Dzień Kobiet w Bagnie

25 marca 2017 r. dzieci i młodzież z Domu Kultury w Ciosańcu wystąpiły gościnnie z programem artystycznym, podczas uroczystości Dnia Kobiet w Bagnie.
A.W SCKiW


 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin