Zamieszczamy poniżej kolejne pytania dotyczące zapytania o cenę w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku.

1. Czy SCKiW dostarczy mapę do celów projektowych. Jeśli tak, to w jakim terminie przekaże mapę wykonawcy. Termin przekazania ma duży wpływ na dotrzymanie terminu realizacji zamówienia.
2. Czy dokumentacji należy uwzględnić wewnętrzną sieć wod-kan w przyczepach "holenderskich".
Szanowni Państwo,
Ad. 1. Stworzenie mapy do celów projektowych leży po stronie Zamawiającego. W związku z tym termin realizacji zadania zostanie wydłużony adekwatnie do terminu dostarczenia mapy Wykonawcy.
Ad. 2. W projekcie nie trzeba uwzględnić wewnętrznej sieci wod-kan w przyczepach. Przyczepy posiadają gotową sieć, należy więc uwzględnić jedynie doprowadzenie sieci do przyczep.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin