ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury
i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku

 

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanymi na bieżący rok inwestycjami na terenie ośrodka składa zapytanie cenowe dotyczące:

1. Opracowania projektu budowlanego pomieszczenia sanitarno-higienicznego na plaży głównej SCKiW (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Pomieszczenie powinno się składać z: 2-5 toalet, 1 toalety dla osób niepełnosprawnych, 1 miejsca do przewijania i pielęgnacji niemowląt. Ponadto

w projekcie należy uwzględnić 2 natryski zewnętrzne otwarte z zimną wodą, 2-3 umywalki zewnętrzne otwarte.

2. Opracowania projektu przyłącza wodociągowego oraz kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków do pomieszczenia sanitarno-higienicznego, o którym mowa w pkt 1. zapytania.

3. Opracowania projektu ustawienia 10 domków holenderskich na terenie SCKiW (na polu campingowym) wraz z projektem przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych oraz elektrycznych do wszystkich domków.

4. Oba projekty muszą uzyskać decyzję pozwolenie na budowę.

5. Termin realizacji: do 28 lutego 2017 roku.

6. Oferty należy składać w biurze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie (ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19; 67-410 Sława), w formie papierowej, zapakowane w koperty
z dopiskiem „Oferta na wykonanie projektów, na potrzeby inwestycyjne SCKiW w 2017 roku” do 24 stycznia 2017 roku, do godziny 12.00.

Otwarcie ofert odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.15.

Jednocześnie zastrzega się, że każdy z wykonawców może zaproponować tylko jedną cenę i nie może jej zmienić. Nie będą prowadzone negocjacje w sprawie ceny.

                                                                               Dyrektor SCKiW

                                                                               Małgorzata Sobczak

 

alt

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin