alt15 grudnia 2016 r. w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie dyplomów oraz nagród w VI Gminnym Konkursie na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową pt. „Szopka bożonarodzeniowa – kreacja i tradycja” pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy. Do konkursu zgłoszono 22 prace, które były wykonane na bardzo wysokim poziomie, a ich autorzy wykazali się niezwykłą pomysłowością. Jury w składzie Ks. Proboszcz Jerzy Ślusarczyk, Tomasz Krzymiński – kierownik Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy - Urząd Miejski w Sławie oraz Anna Tomiczek - plastyk SCKiW wybrało następujące prace:

KATEGORIA: klasy I – III
WYRÓŻNIENIA:
Ciastka korzenne do dekoracji oraz długopisy żelowe ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
JULIA BARANIECKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
AGATA KARPAŁA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
OSCAR UTRATA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
JAGODA GRUBECKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
OLGA GULCZYŃSKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
ALICJA KNOSKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
ALEKSANDRA BRZOZOWSKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
WIKTORIA SIENKIEWICZ ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
KINGA ADAMCZEWSKA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
DOMINIK KORBIK ze Sławy
MARCIN GRÓB ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej w Sławie
KATARZYNA BALIŃSKA z Lipinek
I NAGRODA
Gra planszowa „4 ule” ufundowana przez Burmistrza Sławy, Puzzle ufundowane przez Firmę Handlowo-Usługową J&L Leszek Kijowski oraz ciastka korzenne do dekoracji ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
ROKSANA GRÓB ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej w Sławie
KATEGORIA: klasy IV – VI
WYRÓŻNIENIA:
Ciastka korzenne do dekoracji oraz pastele Pentel ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
ZUZANNA KARPAŁA ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
KACPER PIĄTYSZEK ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
ANASTAZJA FICEK ze Świetlicy Profilaktycznej w Starym Strączu
II NAGRODA
Pamiętnik i długopis w etui ufundowane przez Firmę Handlowo-Usługową J&L Leszek Kijowski, kubek ufundowany przez Małgorzatę Cichońską, właścicielkę Kwiaciarni „Ładne Kwiatki” w Sławie, oraz ciastka korzenne do dekoracji ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
WIKTORIA GIERAGA ze Sławy
I NAGRODA
Gra planszowa „Operacja” ufundowana przez Burmistrza Sławy, kubek ufundowany przez Małgorzatę Cichońską, właścicielkę Kwiaciarni „Ładne Kwiatki”, oraz ciastka korzenne do dekoracji, notes i długopis ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
ALICJA PRZYDRÓŻNA z Goli
KATEGORIA: RODZINA I DOROŚLI
WYRÓŻNIENIE:
Ciastka korzenne do dekoracji, pastele Pentel oraz długopisy żelowe ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
EWA I JUSTYNA DOBRAŚ, PATRYCJA SWOREK ze Sławy
I NAGRODA:
Gra planszowa „Eurobiznes” i kalendarz ufundowane przez Burmistrza Sławy oraz zestaw kreatywny z koralikami, notes, długopis i ciastka korzenne do dekoracji ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
KINGA, ADAM I ANNA BALIŃSCY z Lipinek
I NAGRODA:
Gra planszowa „Eurobiznes” i kalendarz ufundowane przez Burmistrza Sławy oraz |zestaw kreatywny z cekinami, notes, długopis i ciastka korzenne do dekoracji ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
JULIA BALIŃSKA Z RODZINĄ z Goli
I NAGRODA:
Gra planszowa „Skriba” ufundowana przez Burmistrza Sławy, etui na płyty CD od Firmy Handlowo-Usługowej J&L Leszek Kijowski oraz zestaw kreatywny z koralikami, notes, długopis i ciastka korzenne do dekoracji ufundowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie
ANITA, JULIA, ANIA I JAROSŁAW ANTCZAK ze Sławy.

Serdecznie gratulujemy.
 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin