altSławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, twórców ludowych do udziału w  Jarmarku Produktu Lokalnego pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy, który odbędzie się w dniach od 1 do 2 maja 2020 roku, na Starym Rynku w Sławie w godz. 10:00 do 18:00.

Poniżej zamieszczamy kartę zgłoszenia oraz regulamin.

Zapraszamy.

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

 

 

Prosimy Dzierżawców gruntu na terenie SCKiW w Sławie przeznaczonych na cele rekreacyjne o zapoznanie się z poniższym Zarządzeniem nr 12/2019.

 

Zarządzenie nr 12/2019 Dyrektora SCKiW z dnia 18 grudnia 2019 r., w sprawie ustalenia stawek czynszu dzierżawnego, pobieranego od dzierżawców gruntu na terenie SCKiW w Sławie przeznaczonych na cele rekreacyjne.

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zatrudni na okres od kwietnia do końca sierpnia 2020 r., dwie Panie do sprzątania bazy noclegowej z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności, w stopniu lekkim.

Wymagamy:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;

- chęci do podjęcia pracy;

- zaangażowania w powierzone obowiązki;

Zapewniamy:

- umowę o pracę;

- wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas (raz w miesiącu);

- pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane Panie prosimy o kontakt z biurem SCKiW, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 67-410 Sława, telefon: 68 356 64 52.

 

altREGULAMIN

INSTRUKCJA PPOZ

 

alt

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński