ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie wykonania dokumentacji projektowej domków bliźniaczych
na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 25 stycznia2017 roku

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanymi na bieżący rok inwestycjami na terenie ośrodka zaprasza do składania ofert na wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej:

 

alt

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

alt

 

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie wykonania analizy – inwentaryzacji dendrologicznej
na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 23 stycznia 2017 roku

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanymi na bieżący rok inwestycjami na terenie ośrodka zaprasza do składania ofert na wykonanie analizy – inwentaryzacji dendrologicznej 276 drzew znajdujących się na terenie ośrodka SCKiW (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19; 67-410 Sława). Przedmiotem analizy – inwentaryzacji dendrologicznej będzie: 100 szt. brzozy brodawkowatej, 175 szt. robinii akacjowej, 1 szt. modrzewia.

1. Powstały w wyniku zamówienia publicznego dokument winien w szczególności obejmować

 

W nawiązaniu do zapytania o cenę w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku, poniżej zamieszczamy wzór umowy pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją wzoru umowy stanowiącej załącznik do zaproszenia do składania ofert.

wzór umowy

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin