alt Już po raz siedemnasty Burmistrz Sławy, Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Gminie Sława zapraszają do udziału w XVII Gminnym Konkursie i Wystawie Wypieków Wielkanocnych - w niedzielę 25 marca 2018 r. tuż po mszy św. (godz. 12:00) w kościele w Łupicach. Impreza odbędzie się w Domu Weselnym AMORRE w Łupicach o godz.13:30. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:
Kategoria I - BABA WIELKANOCNA
Kategoria II - MAZUREK
Kategoria III - PASCHA I SERNIK.
W każdej z trzech kategorii można upiec maksymalnie 2 wypieki.

 

 

 

 

 

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 marca 2018 r. W SEKRETARIACIE DOMU KULTURY W SŁAWIE (ul. Głogowska 5), OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE POD NR. 68 356 62 87 (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00).
Tegoroczny program urozmaicony będzie występem Zespołu Pieśni i Tańca im. Michała Krechowca z Krzepielowa a także koncertem poezji śpiewanej i piosenki autorskiej zespołu "TO MY".
Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Serdecznie Zapraszamy!

REGULAMIN
 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński