Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zaprasza do składania ofert na uporządkowanie terenu po wycince drzew. Jednocześnie informuje, że w rozliczeniu za w/w usługę jest możliwość zakupu drewna opałowego w obniżonej o 50% cenie obowiązującej w SCKiW.

Do celów złożenia oferty SCKiW dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w dniach 11, 12 października 2017 r. oraz 13 października 2017 r. do godz. 12:00.

Osoba do kontaktu: Andrzej Borkowski – tel. 603-237-258.

Oferty należy składać w biurze SCKiW, przy ul. Odrodzonego Wojska 19, 67 – 410 Sława do dnia 13 października 2017 r. do godz. 15:00.

Dopuszcza się składanie ofert drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie należy wpisać oferta na uporządkowanie terenu.

Termin wykonania zadania do 31 października 2017 r.

                                                                                               Zastępca Burmistrza Sławy

                                                                                               mgr inż. Krzysztof Gruszewski

 

Zapytanie o cenę na uporządkowanie terenu po wycince drzew z dnia 11 października 2017 r.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński