W nawiązaniu do zapytania o cenę w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku, poniżej zamieszczamy wzór umowy pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją wzoru umowy stanowiącej załącznik do zaproszenia do składania ofert.

wzór umowy

 

Zamieszczamy poniżej kolejne pytania dotyczące zapytania o cenę w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku.

1. Czy SCKiW dostarczy mapę do celów projektowych. Jeśli tak, to w jakim terminie przekaże mapę wykonawcy. Termin przekazania ma duży wpływ na dotrzymanie terminu realizacji zamówienia.
2. Czy dokumentacji należy uwzględnić wewnętrzną sieć wod-kan w przyczepach "holenderskich".
Szanowni Państwo,
Ad. 1. Stworzenie mapy do celów projektowych leży po stronie Zamawiającego. W związku z tym termin realizacji zadania zostanie wydłużony adekwatnie do terminu dostarczenia mapy Wykonawcy.
Ad. 2. W projekcie nie trzeba uwzględnić wewnętrznej sieci wod-kan w przyczepach. Przyczepy posiadają gotową sieć, należy więc uwzględnić jedynie doprowadzenie sieci do przyczep.

 

Zamieszczamy poniżej pytanie dotyczące zapytania o cenę
w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku.

1.Czy termin realizacji to na pewno 28 luty 2017r.?
Jeżeli tak to nie ma możliwości na wykonanie w tak krótkim czasie projektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Samo uzyskanie pozwolenia trwa 30 dni.
Ad. 1 Szanowni Państwo,
przepraszając za niepoprawne sformułowanie punktu 4 zapytania o cenę (z dnia 17 stycznia 2017 r.), wyjaśniamy, że o pozwolenie na budowę wystąpi Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie po wybraniu najkorzystniejszej oferty 24 stycznia 2017 r. Państwa oferty muszą być zgodne z obecnymi przepisami prawa i spełniać wszystkie wymogi dotyczące uzyskania decyzji pozwolenie na budowę.

 

ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie wykonania projektów na potrzeby inwestycyjne Sławskiego Centrum Kultury
i Wypoczynku w Sławie z dnia 17 stycznia 2017 roku

 

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanymi na bieżący rok inwestycjami na terenie ośrodka składa zapytanie cenowe dotyczące:

1. Opracowania projektu budowlanego pomieszczenia sanitarno-higienicznego na plaży głównej SCKiW (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Pomieszczenie powinno się składać z: 2-5 toalet, 1 toalety dla osób niepełnosprawnych, 1 miejsca do przewijania i pielęgnacji niemowląt. Ponadto

 

altPomimo chłodu i opadów śniegu mieszkańcy Gminy Sława jak co roku pokazali, że mają wielkie i hojne serca. Kwota zebrana przez Sztab SCKiW w Sławie wynosi 33 604, 91 zł i została przekazana na konto fundacji. Temat tegorocznej zbiórki brzmiał „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

 

altW 2017 r. w Domu Kultury w Sławie przy ul. Głogowskiej 5 funkcjonował będzie punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-16:00 oraz w piątek w godz. 10:00-14:00. Informujemy, że od 1 stycznia 2017 r. wprowadzono nową kategorię osób uprawnionych - kobiety w ciąży. Nowelizacja ta przewiduje, że kobiecie, która jest w ciąży, nieodpłatna pomoc prawna jest udzielana poza kolejnością.
W związku z tą zmianą wprowadzono nowe wzory kart nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zbiorczej informacji o wykonaniu zadania.

 

Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości

 

Kliknij na informację, aby powiększyć.

 

 

altSztab SCKiW prężnie przygotowuje się do 25 Finału WOŚP, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r. na boisku szkolnym przy Gimnazjum w Sławie. Temat, na który będą zbierane fundusze brzmi: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

35 wolontariuszy od rana będzie kwestowało na terenie Gminy Sława.

Finał obfitował będzie w wiele atrakcji. Od godz. 17:00 na scenie rozpoczną się występy artystyczne dzieci z SCKiW oraz aukcja. Będzie można wylicytować gadżety WOŚP np.: koszulki, kalendarze, płyty, zegarki oraz ciekawe przedmioty przekazane przez darczyńców m.in.: całoroczny bilet na przejazd z firmą „LEONIDAS” na trasie Sława-Nowa Sól- Sława, koszulkę i piłkę Lecha Poznań oraz innego klubu piłkarskiego, gadżety FALUBAZU, artykuły gospodarstwa domowego. Będzie ciepły posiłek i słodki poczęstunek, a o godz. 20:00 wydarzenie zakończy pokaz sztucznych ogni – tradycyjne „Światełko do nieba”

M. Pełka SCKiW

 

altW niedzielę, 8 stycznia 2017 r. odbył się Koncert Noworoczny "O klasyce z klasą" w wykonaniu Macieja Markiewicza. Publiczność wysłuchała utworów m.in. Chopina, Bacha. Po raz kolejny kościół ze swoją idealna akustyką i klimatem pozwolił nam na duchowe doznania przy wyjątkowej muzyce.

Foto:UM

 

 

 

 

alt5 stycznia 2017 r. w Domu Kultury w Śmieszkowie odbył się turniej piłkarzyków stołowych. Zaszczytne I miejsce, puchar oraz pamiątkowy dyplom zdobył Seweryn Knop, II miejsce i pamiątkowy dyplom Natalia Grześkowiak, III miejsce i pamiątkowy dyplom Kacper Kuchta. Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy Mateuszowi Hładczuk za sędziowanie podczas turnieju, a wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
D.D. SCKiW

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin