alt1 lutego 2017 r. w Domu Kultury w Krzepielowie uczestnicy zajęć budowali statek piracki. Następnie własnoręcznie wykonanymi pieczątkami mogli zaznaczyć swoją obecność.
Kolejnego dnia dzieci odwiedzili ratownicy WOPR Sława. Pan Andrzej Borkowski wraz z panią ratowniczką bardzo ciekawie zapoznali wszystkich ze swoją pracą. Dzieci miały okazję przymierzyć różnego rodzaju akcesoria ratowników.
Po pokazie odbył się konkurs rysunkowy związany tematycznie z wodą. Nagrody za najlepsze prace ufundowała Świetlica Profilaktyczna w Krzepielowie.

M.T. SCKiW

 

altW ostatnim dniu pierwszego tygodnia ferii zimowych w Domu Kultury w Sławie odbyły się warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży "Glinotwory". Uczestnicy zajęć tanecznych mogli poznać podstawy tańca klasycznego - mini balet, a kogo taniec nie pasjonuje brał udział w zajęciach plastycznych, których tematem przewodnim była zima oraz lalki z papieru i drucików, a młodzież podczas zajęć wykonywała lalki z pianki montażowej.

 

altCzwartkowe zajęcia jak co dzień rozpoczęły się "Klubem Łamigłówki" następnie podczas działań twórczych "Ekologia kropli wody" został poruszony temat zanieczyszczania wody. Odbyły się również zajęcia taneczne - ciąg dalszy nauki układu choreograficznego do muzyki DISCO oraz krakowiaka, a także zabawa z piosenką "Wszystko gra - granie na byle czym", a kto grać i tańczyć nie chciał mógł wziąć udział w zajęciach twórczych "Wodne cudaki". Czwartek zakończyła pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży.

 

altW pierwszym tygodniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie na uczestników czekało wiele wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. W poniedziałek dzieci z Domu Kultury w Śmieszkowie pojechały na wycieczkę do Domu Kultury w Sławie, gdzie miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. "POD STARYM WAWELEM PRZYGÓD BEZ LIKU ''
W drugi dzień ferii dzieci i młodzież wyruszyły na lodowisko do Głogowa. Następnego dnia odbyło się spotkanie z WOPR Sława. Pan Borkowski opowiedział dzieciom jak należy bezpiecznie zachowywać się podczas zabaw na śniegu i lodzie. Dzieci z zaciekawieniem oglądały sprzęt pierwszej pomocy,miały też okazje wziąć udział w pokazie osób prowadzących.W drugiej części dnia odbyły się działania plastyczne na których uczestnicy wykonali '' ocean w butelce''. W kolejnym dniu zimowego wypoczynku odbyły się zajęcia twórcze ph. ''statki-stateczki''. Smaczny piątek, tego dnia dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową. Sałatka udałasię, wyszła wspaniała.
D.D SCKiW

 

altSerdecznie zapraszamy już jutro tj. 3 lutego 2017 r. na lodowisko zlokalizowane na kąpielisku SCKiW. Codziennie w godz. 14:00 - 18:00 korzystanie z lodowiska umilać będzie rozbrzmiewająca muzyka i kolorowe światełka.

 

alt

 

 

 

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

altJuż trzeci dzień ferii za nami. Zajęcia w Domu Kultury w Sławie rozpoczęły się od "Klubu łamigłówki" następnie chętni mogli poznać tajniki żeglarstwa np. nauczyć się wiązać węzły i obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu pracowników WOPR, pozostali wzięli udział w zajęciach tanecznych, podczas których uczyli się krakowiaka. Kto chciał mógł pośpiewać, a kto śpiewać nie lubi brał udział w działaniach twórczych "Palcem po mapie". Zajęcia jak każdego dnia zakończyła pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży.

 

alt

 

 

Kliknij, aby powiększyć.

 

altPierwsze dwa dni ferii w Domu Kultury w Krzepielowie za nami.Wczoraj uczestnicy zajęć wykonywali statki oraz odbyły się gry i zabawy ruchowe. Dziś hitem dnia była budowa wigwamu i namiotu gdzie dzieci udały się na wesoły odpoczynek. Ferie organizowane są wspólnie ze Świetlicą Profilaktyczną w Krzepielowie.

M.T. SCKiW

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin