alt28.10.2016 r. w barze „U Dudka” w Sławie odbył się koncert muzyczny „Heniu i przyjaciele” przeplatany recytacją poezji. Okazjonalnie wystąpili lokalni muzycy, artyści i wokalistki: Izabela Jankowiak; Kaja Frankiewicz; Henryk Cyran, Roman Urbański, Grzegorz Kamiński; Katarzyna, Adam i Tomasz Łuczakowie; Grzegorz Kania; Robert Mazurkiewicz; Zespół Stacja Poezja: Damian Świtoń, Tomasz Łuczak, Tadeusz Zielnica, Konrad Szmyt; Wioleta i Łukasz Kotowscy oraz Bożena Palańska (recytacja). Wykonawców połączyła przyjaźń i pasja do muzyki stąd też piątkowy spektakularny koncert. Inicjatorem imprezy był Henryk Cyran na co dzień pracujący jako instruktor muzyczny w Domu Kultury w Sławie. Zespół stworzył wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę, w której doskonale bawiła się licznie zgromadzona publiczność. Oprócz koncertu, na wszystkich, którzy przybyli czekała kawa, herbata i ciasto.

Organizatorzy: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.

Sponsorzy: Handel-Gastronomia Dominika i Jerzy Dudek s.c., Hanna Schornik Piekarnia w Sławie

/MP-SCKiW/

 

alt25.10.2016 r. we wtorkowy wieczór w Domu Kultury w Sławie odbyła się projekcja filmu pt. „Moje córki krowy" oraz spotkanie autorskie z odtwórcą głównej roli Marianem Dziędzielem. Pojawiła się spora grupa zainteresowanych. Aktor opowiadał o kulisach pracy nad filmem, rozmawiał o pracy, życiu osobistym i dzielił się ciekawymi spostrzeżeniami. Przytaczał wiele zabawnych anegdot i odpowiadał na każde pytanie, jakie padło ze strony publiczności a było ich mnóstwo. Po zakończonym spotkaniu można było uzyskać autograf aktora i zrobić wspólne zdjęcie.
Inicjatywa dofinansowana dzięki dotacji Gminy Sława, Powiatu Wschowskiego.
Wsparcie: Bank Spółdzielczy we Wschowie.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.
/MP-SCKiW/

 

alt23.10.2016 r. w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie w ramach cyklu „Spotkania z podróżnikami” odbyła się prelekcja podróżnicza pt. „Piąta płeć i inne tajemnice Indonezji” z Anną Jaklewicz - podróżniczką, archeologiem, pilotem wycieczek i ekspertem kierunku Indonezja współpracującą z magazynem National Geographic Traveler. W przygotowanej prezentacji pani Ania przedstawiała piękne krajobrazy wyspy Sulawesi oraz

 

Wybór oferty na wykonanie przeglądów budowlanych rocznych i pięcioletnich.

 

altDyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku informuje, że w związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania przeglądów budowlanych rocznych oraz pięcioletnich wpłynęło 8 ofert. Najwyższa zaproponowana cena brutto za wykonanie zadania to 44 132, 40 zł, a najniższa to 3 468, 60 zł. W związku z powyższym wybrano firmę BMD Projekt Filipczak Dariusz z Piotrkowa Trybunalskiego, która zaproponowała najniższą cenę.

Małgorzata Sobczak Dyrektor SCKiW

 

altW dniach 18-20.10.2016r. w ramach spotkań THe Kino w trzech domach kultury: w Śmieszkowie, Krzepielowie i Ciosańcu dzieci obejrzały na "dużym ekranie" film w polskiej wersji językowej "Daleko na północy" czyli opowieść o pełnej przygód wyprawie życia.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku.
Spotkanie dofinansowano ze środków Powiatu Wschowskiego.
/MP-SCKiW/

 

 

ZAMKNIĘCIE PRZETARGU OFERTOWEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO

 

 

altDyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie informuje, że przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu służbowego został zamknięty na podstawie art. 703 Kodeksu Cywilnego, bez wybrania którejkolwiek z ofert.

      Małgorzata Sobczak Dyrektor SCKiW

                                                       

 

alt

Kliknij na plakat, aby powiększyć.

 

alt16 października 2016r. na terenie Domu Kultury w Sławie po raz czwarty została zorganizowana impreza z dynią w roli głównej. Atrakcji nie brakowało. W programie znalazły się między innymi dyniowy golf, punkt robienia korali z owoców jesieni, ścianka małego artysty, na której kolorowano wielką dynię, poszukiwanie „złotej dyni” ukrytej na terenie imprezy oraz rzeźbienie w dyni. Liga Kobiet z Lipinek serwowała pyszności dyniowe - potrawy i ciasta z dyni. Ponadto rozstrzygnięte zostały konkursy:

 

altOgłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż samochodu służbowego

 

 

       1) Nazwa i siedziba sprzedającego

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19,

67-410 Sława, tel/fax (48) 68 356 64 52, e- mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

     2) Przedmiot przetargu

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin