alt09 grudnia 2013 r., o godz. 1000 w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie dyplomów oraz nagród w III Gminnym Konkursie na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową pt. „Szopka bożonarodzeniowa – kreacja i tradycja” pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy oraz otwarcie wystawy pokonkursowej. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem pani Danuty Pitrowskiej – Sekretarz Gminy, laureatów konkursu wraz z rodzicami i opiekunami, członków komisji konkursowej pani Marleny John – pracownika Referatu Rozwoju i Promocji Gminy oraz Anny Tomiczek – plastyk SCKiW. Wysłuchano mini recitalu Izabeli Jankowiak z sekcji wokalnej Domu Kultury w Sławie pod kierunkiem instruktora Henryka Cyrana. Po wprowadzaniu uczestników uroczystości w magiczną, świąteczną atmosferę ujawniono nazwiska autorów nagrodzonych i wręczono dyplomy oraz nagrody. Podsumowania konkursu w imieniu Burmistrza Sławy dokonała pani Danuta Pitrowska – Sekretarz Gminy, dziękując za udział i gratulując wszystkim uczestnikom. Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku Piotr Kokorniak oraz proboszcz ks. Jerzy Ślusarczyk gratulują wszystkich laureatom i życzą samych sukcesów w kolejnych konkursach.

 

alt20 października 2013r. na terenie Domu Kultury w Sławie odbył się Jesienny Piknik Rodzinny „Dyniowy zawrót głowy”. W czas złotej polskiej jesieni próbowaliśmy odczarować dynie zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkurencjach m.in.: szukaniu „złotej dyni”,

 
alt
 

altW dniach 26-28 lipca 2013r. w Sławie odbyły się dni miasta pod nazwą „Lato bez granic-Sława 2013”. Największą gwiazdą tegorocznej imprezy był znany zespół De Mono oraz Czerwone Gitary, zespoły wystąpiły w sobotni wieczór na scenie przy plaży SCKiW. Występy przyciągnęły tysiące osób, które wysłuchały największych przebojów zespołów.

 

alt Jarmark Produktu  Lokalnego na pograniczu polsko – niemieckim odbył się w dniach od 3 do 5 maja 2013 r. Organizatorzy: Burmistrz Sławy oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

 

alt

REGULAMIN OŚRODKA SCKiW

REGULAMIN KĄPIELISKA

Recepcja: +48 68 356 62 60

Recepcja czynna w sezonie od godziny 7:00 do 23:00.

 

altSławskie Centrum Kultury i Wypoczynku realizuje od września 2012 roku projekt w ramach naboru na działania 4.1/413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” tzw. małe projekty. Od września 2012 roku w Domu Kultury w Śmieszkowie trwa realizacja projektu „Spotkanie z tańcem w Śmieszkowie”, który opiewa na kwotę 12 785,88 zł brutto, otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 6718,64 zł.

W lutym 2013 r. przeprowadzono realizację projektu w ramach działania 4.1/413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” tzw. małe projekty pn. Kulturalny Autobus 2013, który opiewał na kwotę 19 273, 21 zł brutto, SCKiW otrzymało na realizację tego projektu kwotę 10 968,00 zł.

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w grudniu 2012 roku złożyło wnioski o dofinansowanie w ramach naboru na działania 4.1/413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” tzw. małe projekty.

 
alt

Od marca 2011r. w Domu Kultury w Sławie działa Akademia  Dorosłego Człowieka (według załączonego poniżej planu), która stwarza warunki do rozwoju intelektualnego, poznawania i twórczej samorealizacji. W akademii prowadzone są zajęcia zależnie od pomysłu członków. Spotkania te, to dobry sposób spędzania wolnego czasu, poznawania nowych ludzi, zwiedzania wielu atrakcyjnych miejsc. Dorośli uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich zdolności muzycznych, plastycznych oraz wyobraźni, doskonalą sprawność fizyczną i zdrowie, biorą udział w spotkaniach autorskich, z ciekawymi ludźmi, uczestniczą w jednodniowych wycieczkach, które organizowane są w pierwszą sobotę miesiąca.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński