altDnia 16 lutego 2015 roku w ramach zimowego wypoczynku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyło się pierwsze spotkanie grupy "Aktywni -Kreatywni ".Na tym spotkaniu uczestnicy uczyli się jak robić kwiaty z bibuły i krepy. Instruktorkami były Panie Urszula i Krystyna Małyniak z Nowych Drzewiec. W spotkaniu uczestniczyły mieszkanki Krzepielowa w różnym wieku. Były mamy z małymi dziećmi i babcie z wnukami. Następne spotkanie w piątek 20 lutego. Oprócz spotkania grupy „Aktywni – Kreatywni” odbyły się też zajęcia plastyczne dla dzieci.

 

 

 

 

altDnia 16 lutego 2015 roku w Domu Kultury w  Krzepielowie nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego na Najciekawszą Kartkę Walentynkową. Konkurs został ogłoszony dla dzieci i młodzieży. Wpłynęło 13 prac wykonanych różną techniką . Wybrano najciekawsze i najstaranniej wykonane oraz przyznano : 1 miejsce dla dwóch prac autorstwa Patrycji Goldstein i Julii Pałczyńskiej , 2 miejsce dla Mileny  Helwig i Klaudii Głodowicz ,3 miejsce  dla Oli Gracz oraz wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki konkursu  Katji  Kowalewskiej. Nagrody dla uczestników  konkursu ufundował  Wydział Promocji  Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

altW pierwszym dniu ferii zimowych w Domu Kultury w Sławie odbyło się spotkanie z Ratownictwem Wodnym Sława, zajęcia plastyczne oraz konkurs na najlepszą budowlę z klocków Lego „ WIELKIE – MAŁE KONSTRUKCJE”. Dzieci bardzo chętnie brały udział we wszystkich zajęciach zaproponowanych przez opiekunów. Zwycięzcą konkursu został Piotr Żarczyński. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 

altPierwszy dzień ferii zimowych w Domu Kultury w Ciosańcu rozpoczął się krótką pogadanką na temat zachowania bezpieczeństwa podczas trwania tegorocznego wypoczynku zimowego. Następnie wszyscy uczestnicy zajęć wykonali prace plastyczne oraz brali udział w quizach i zagadkach nawiązujących do tematyki zajęć.

 
 

alt10 lutego 2015 roku "Małe kino" w Domu Kultury w Ciosańcu odwiedziła grupa 3 i 4 - latków z Oddziału Przedszkolnego w Ciosańcu.  Na początku każdy wykupił bilet do kina którego ceną był 1 uśmiech.Z biletami i uśmiechmi na twarzach oraz torebkami pełnymi prażonej kukurydzy mali milusińscy rozpoczeli seans bajkowy. 

 

Dnaltia 14 lutego 2015 roku o godzinie 17:00 z koncertem poezji śpiewanej "Zakochani są wśród nas" na scenie Domu Kultury w Ciosańcu wystąpiła "Stacja Poezja"

Zespół "Stacja poezja" powstał w październiku 2013 roku. Skład zespołu: Damian Świtoń - gitara elektroakustyczna, wokal., Tadeusz Zielnica - gitara basowa, Tomasz Łuczak - gitara elektroakustyczna, gitara elektryczna. "Stacja poezja" wykonuje covery oraz swoje kompozycje. Zespół grał na wielu przeglądach i konkursach, ostatnio w Grochowicach na Stachuriadzie 2014.

 

 

 

 

altDnia 16.02.2015r. w Domu Kultury w Śmieszkowie w ramach wypoczynku zimowego odbył się bal karnawałowy. Dzieci w kolorowych strojach wspaniale bawiły się w rytmie muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

alt

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński