zdjęcie grupoweW niedzielę 25.01.2015 r. o godzinie 12:45 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Akademii Dorosłego Człowieka Klubu Piosenki Biesiadnej „Sławianie” przy akompaniamencie st. instruktora ds. muzycznych w SCKiW Henryka Cyrana oraz muzyków Tomasza Łuczka, Stefana Jankowskiego.

Dzięki popularnym kolędom i pastorałkom wykonanym przez Akademię powrócił Bożonarodzeniowy klimat. 

 

 

 

 

dzieciW piątek 23.01.2015 w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka.
Po przywitaniu zaproszonych gości dzieci zaprezentowali swój program artystyczny. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom drobne, własnoręczne upominki wręczone przez wnuków. Po części artystycznej bacie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

SCKiW Dom Kultury w Śmieszkowie,

Szkoła Podstawowa w Śmieszkowie oraz Rada Rodziców

 

 

 

plakat

 

ZESPÓLW niedzielny wieczór  18.01.2015 r w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie odbył się Koncert Noworoczny, wystąpił zespół Swing Motion. Było swingowo, jazzowo oraz filmowo. Pojawiły  się m.in. takie utwory jak: Strangers in the night, Fly me to the moon, Cheek to cheek, Georgia on my mind.

Kościół ze swoją idealną akustyką i klimatem po raz kolejny pozwolił nam na duchowe doznania przy wyjątkowej muzyce.

Słowa uznania dla artystów wyraził Pan Burmistrz Sławy, a publiczność podziękowała owacjami na stojąco.

 

 

 

altJak co roku w Sławie odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomimo fatalnej aury mieszkańcy Gminy pokazali, że mają wielkie i hojne serca.  Zebrana kwota jest wyższa niż w roku 2014 i wynosi 20.300,03 zł

Pieniądze trafiły na konto Fundacji, które w tym roku przeznaczone będą „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.                          

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.

 

orkiestraBurmistrz Sławy , Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zapraszają na Koncert Noworoczny „SWING NIGHT”, CZYLI KARNAWAŁ W SWINGOWYCH KLIMATACH, który odbędzie się 18 stycznia 2015 o godz. 19:00 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie. Wystąpi zespół Swing Motion w składzie:

 

koszulkaJuż po raz 11 w Sławie organizowany jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,11 stycznia 2015 roku od godziny 9:00 będzie zorganizowana kwesta na rzecz XXIII Finału WOŚP. W kweście będzie uczestniczyć 30 wolontariuszy. W tym roku pieniądze będą zbierane  „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

 

alt  W dniach 16-17.12.2014 r. w Domu Kultury w Sławie odbyło się wspólne malowanie bombek. Uczestnicy warsztatów mogli sami przygotować odzoby choinkowe, dzieciom nie brakowało pomysłów. Wszystkie pięknie ozdobione bombki i inne dekoracje trafiły na choinkę.

 

altDnia 13.12.2014 r. w Sulechowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W eliminacjach wzięły udział podopieczne sekcji wokalnej SCKiW - Domu Kultury w Sławie: Izabela Jankowiak i Aleksandra Mroskowiak - zaśpiewały dwie pastorałki skomponowane przez instruktora muzycznego Henryka Cyrana. Uczestniczki zaśpiewały przy akompaniamencie pana Henryka Cyrana i  pana Tomasza Łuczaka.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin