zdjęcieW niedzielne popołudnie 25 stycznia 2015 r w Domu Kultury w Krzepielowie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca z Krzepielowa. W programie oprócz występów wokalnych był także wysęp taneczny. Koncert bardzo się podobał zgromadzonym, którzy nagrodzili Zespól gromkimi brawami.

 

 

 

 

 

 

 

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

Mimo że styczeń altjest miesiącem pełnym chłodnych dni są w nim dwa, które rozgrzewają  nasze serca - to święto babć i dziadków.Z tej okazji dnia 22 stycznia 2015 roku dzieci i młodzież z Ciosańca zaprosiły wszystkie babcie oraz dziadków z naszej miejscowości do wspólnego świętowania.

 

zdjęcie grupoweW niedzielę 25.01.2015 r. o godzinie 12:45 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Akademii Dorosłego Człowieka Klubu Piosenki Biesiadnej „Sławianie” przy akompaniamencie st. instruktora ds. muzycznych w SCKiW Henryka Cyrana oraz muzyków Tomasza Łuczka, Stefana Jankowskiego.

Dzięki popularnym kolędom i pastorałkom wykonanym przez Akademię powrócił Bożonarodzeniowy klimat. 

 

 

 

 

dzieciW piątek 23.01.2015 w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka.
Po przywitaniu zaproszonych gości dzieci zaprezentowali swój program artystyczny. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom drobne, własnoręczne upominki wręczone przez wnuków. Po części artystycznej bacie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

SCKiW Dom Kultury w Śmieszkowie,

Szkoła Podstawowa w Śmieszkowie oraz Rada Rodziców

 

 

 

plakat

 

ZESPÓLW niedzielny wieczór  18.01.2015 r w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie odbył się Koncert Noworoczny, wystąpił zespół Swing Motion. Było swingowo, jazzowo oraz filmowo. Pojawiły  się m.in. takie utwory jak: Strangers in the night, Fly me to the moon, Cheek to cheek, Georgia on my mind.

Kościół ze swoją idealną akustyką i klimatem po raz kolejny pozwolił nam na duchowe doznania przy wyjątkowej muzyce.

Słowa uznania dla artystów wyraził Pan Burmistrz Sławy, a publiczność podziękowała owacjami na stojąco.

 

 

 

altJak co roku w Sławie odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomimo fatalnej aury mieszkańcy Gminy pokazali, że mają wielkie i hojne serca.  Zebrana kwota jest wyższa niż w roku 2014 i wynosi 20.300,03 zł

Pieniądze trafiły na konto Fundacji, które w tym roku przeznaczone będą „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.                          

Serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.

 

orkiestraBurmistrz Sławy , Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zapraszają na Koncert Noworoczny „SWING NIGHT”, CZYLI KARNAWAŁ W SWINGOWYCH KLIMATACH, który odbędzie się 18 stycznia 2015 o godz. 19:00 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie. Wystąpi zespół Swing Motion w składzie:

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin