Dnaltia 14 lutego 2015 roku o godzinie 17:00 z koncertem poezji śpiewanej "Zakochani są wśród nas" na scenie Domu Kultury w Ciosańcu wystąpiła "Stacja Poezja"

Zespół "Stacja poezja" powstał w październiku 2013 roku. Skład zespołu: Damian Świtoń - gitara elektroakustyczna, wokal., Tadeusz Zielnica - gitara basowa, Tomasz Łuczak - gitara elektroakustyczna, gitara elektryczna. "Stacja poezja" wykonuje covery oraz swoje kompozycje. Zespół grał na wielu przeglądach i konkursach, ostatnio w Grochowicach na Stachuriadzie 2014.

 

 

 

 

altDnia 16.02.2015r. w Domu Kultury w Śmieszkowie w ramach wypoczynku zimowego odbył się bal karnawałowy. Dzieci w kolorowych strojach wspaniale bawiły się w rytmie muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

alt

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

altDnia 28 stycznia 2015 r. do "Małego kina" w Domu Kultury w Ciosańcu zawitały dzieci z klasy "O" z Oddziału Przedszkolnego w Ciosańcu. Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczął się seans filmowy zaproszeni goście obejrzeli bajkę pt."Kraina lodu". Nie mogło oczywiście zabraknąć ogromnych misek pełnych prażonej kukurydzy. Nasi mali milusińscy z zaciekawieniem obejrzeli bajkę a na koniec wzięli udział w konkurskie plastycznym "Mój ulubiony bohater z Krainy Lodu.

 

altDnia 29 stycznia 2015 roku z udziałem licznej grupy Seniorów w Domu Kultury w Ciosańcu odbyło się „ I spotkanie karnawałowe Seniorów”. Impreza rozpoczęła się występami tanecznymi dzieci i młodzieży z Domu Kultury w Ciosańcu.

 

dzieciPo raz pierwszy w tym roku 31 stycznia 2015 r. po Gminie Sława kursował Kulturalny Autobus, który tym razem zawiózł dzieci w przepięknych strojach karnawałowych do Domu Kultury w Ciosańcu na spotkanie integracyjno-karnawałowe.

 

dzieciW niedzielę 18.01.2015 r. na świetlicy wiejskiej w Bagnie odbyła się Choinka Noworoczna, na której gościnnie zaprezentowały swój program artystyczny dzieci z SCKiW Dom Kultury w Ciosańcu pod kierownictwem Pani Agaty Wojciechowskiej.

 

 

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin