altW drugim dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się warsztaty wokalne z instruktorem ds. muzycznych z RCAK-u w Zielonej Górze muzykiem i wokalistą Maciejem Sławnym. W zajęciach brały udział dzieci ze Sławy oraz sekcja wokalna SCKiW. Odbyły się ćwiczenia z zakresu emisji głosu, dykcji, oddechu i interpretacji piosenek. Po warsztatach w pracowni plastycznej dzieci miały okazję uszyć własnoręcznie pacynki.

 

 

 

 

altW drugim dniu ferii zimowych w Domu Kultury w Śmieszkowie dzieci wzięły udział w zabawach sportowych , a także pojechały na wycieczkę do piekarni w Sławie. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza ,poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku .Na końcu dzieci zostały poczęstowane pysznymi ciasteczkami.

 

altW Domu Kultury w Krzepielowie od ponad miesiąca odbywają się zajęcia aerobiku dla chętnych. W zajęciach uczestniczy ok.30 kobiet w rożnym wieku z Krzepielowa i okolicznych miejscowości . Zajęcia są dwa razy w tygodniu  we wtorki i czwartki . Uczestniczkom aerobiku bardzo podobają się zajęcia i aktywnie biorą w nich udział.

 

 

 

 

 

 

altDnia 12 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyła się zabawa walentynkowa dla dzieci z klas 4, 5, 6 Szkoły Podstawowej w Krzepielowie. Napoje , słodycze oraz pączki dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Dziękujemy Damianowi Kowalskiemu za oprawę muzyczną i poświęcony czas.

 

 

 

 

 

altDnia 16 lutego 2015 roku w ramach zimowego wypoczynku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyło się pierwsze spotkanie grupy "Aktywni -Kreatywni ".Na tym spotkaniu uczestnicy uczyli się jak robić kwiaty z bibuły i krepy. Instruktorkami były Panie Urszula i Krystyna Małyniak z Nowych Drzewiec. W spotkaniu uczestniczyły mieszkanki Krzepielowa w różnym wieku. Były mamy z małymi dziećmi i babcie z wnukami. Następne spotkanie w piątek 20 lutego. Oprócz spotkania grupy „Aktywni – Kreatywni” odbyły się też zajęcia plastyczne dla dzieci.

 

 

 

 

altDnia 16 lutego 2015 roku w Domu Kultury w  Krzepielowie nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego na Najciekawszą Kartkę Walentynkową. Konkurs został ogłoszony dla dzieci i młodzieży. Wpłynęło 13 prac wykonanych różną techniką . Wybrano najciekawsze i najstaranniej wykonane oraz przyznano : 1 miejsce dla dwóch prac autorstwa Patrycji Goldstein i Julii Pałczyńskiej , 2 miejsce dla Mileny  Helwig i Klaudii Głodowicz ,3 miejsce  dla Oli Gracz oraz wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki konkursu  Katji  Kowalewskiej. Nagrody dla uczestników  konkursu ufundował  Wydział Promocji  Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

altW pierwszym dniu ferii zimowych w Domu Kultury w Sławie odbyło się spotkanie z Ratownictwem Wodnym Sława, zajęcia plastyczne oraz konkurs na najlepszą budowlę z klocków Lego „ WIELKIE – MAŁE KONSTRUKCJE”. Dzieci bardzo chętnie brały udział we wszystkich zajęciach zaproponowanych przez opiekunów. Zwycięzcą konkursu został Piotr Żarczyński. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 

altPierwszy dzień ferii zimowych w Domu Kultury w Ciosańcu rozpoczął się krótką pogadanką na temat zachowania bezpieczeństwa podczas trwania tegorocznego wypoczynku zimowego. Następnie wszyscy uczestnicy zajęć wykonali prace plastyczne oraz brali udział w quizach i zagadkach nawiązujących do tematyki zajęć.

 
 

alt10 lutego 2015 roku "Małe kino" w Domu Kultury w Ciosańcu odwiedziła grupa 3 i 4 - latków z Oddziału Przedszkolnego w Ciosańcu.  Na początku każdy wykupił bilet do kina którego ceną był 1 uśmiech.Z biletami i uśmiechmi na twarzach oraz torebkami pełnymi prażonej kukurydzy mali milusińscy rozpoczeli seans bajkowy. 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin