altDnia 16.02.2015r. w Domu Kultury w Śmieszkowie w ramach wypoczynku zimowego odbył się bal karnawałowy. Dzieci w kolorowych strojach wspaniale bawiły się w rytmie muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

alt

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

plakat

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

altDnia 28 stycznia 2015 r. do "Małego kina" w Domu Kultury w Ciosańcu zawitały dzieci z klasy "O" z Oddziału Przedszkolnego w Ciosańcu. Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczął się seans filmowy zaproszeni goście obejrzeli bajkę pt."Kraina lodu". Nie mogło oczywiście zabraknąć ogromnych misek pełnych prażonej kukurydzy. Nasi mali milusińscy z zaciekawieniem obejrzeli bajkę a na koniec wzięli udział w konkurskie plastycznym "Mój ulubiony bohater z Krainy Lodu.

 

altDnia 29 stycznia 2015 roku z udziałem licznej grupy Seniorów w Domu Kultury w Ciosańcu odbyło się „ I spotkanie karnawałowe Seniorów”. Impreza rozpoczęła się występami tanecznymi dzieci i młodzieży z Domu Kultury w Ciosańcu.

 

dzieciPo raz pierwszy w tym roku 31 stycznia 2015 r. po Gminie Sława kursował Kulturalny Autobus, który tym razem zawiózł dzieci w przepięknych strojach karnawałowych do Domu Kultury w Ciosańcu na spotkanie integracyjno-karnawałowe.

 

dzieciW niedzielę 18.01.2015 r. na świetlicy wiejskiej w Bagnie odbyła się Choinka Noworoczna, na której gościnnie zaprezentowały swój program artystyczny dzieci z SCKiW Dom Kultury w Ciosańcu pod kierownictwem Pani Agaty Wojciechowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcieW niedzielne popołudnie 25 stycznia 2015 r w Domu Kultury w Krzepielowie z okazji Dnia Babci i Dziadka odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca z Krzepielowa. W programie oprócz występów wokalnych był także wysęp taneczny. Koncert bardzo się podobał zgromadzonym, którzy nagrodzili Zespól gromkimi brawami.

 

 

 

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin