altTego dnia feriowicze zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy pt. "Wesoły Kot oraz Czerwony Kapturek". Dzieci miały okazję do nabycia umiejętności teatralnych.

 

 

 

 

 

 

 

altW poniedziałek 23 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbył się dzień kulinarny . Dzieci i młodzież przybyłe na zajęcia do Domu Kultury uczyły się jak przygotować ciasto na kruche ciasteczka. Same wyrabiały ciasto , wałkowały a następnie wykrawały foremkami różne kształty ciastek. Po upieczeniu i wystudzeniu lukrowały i przekładały dżemem. Po zakończeniu prac nastąpiła ciasteczkowa uczta. Wszystkie ciastka zostały zjedzone do ostatniego okruszka a dzieci bawiły się wspaniale.

 

 

 

 

 

altBurmistrz Sławy oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają na koncert polskiego zespołu muzyki i tańca cygańskiego „ Cztery Struny Skrzypiec”, który odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00 w auli Gimnazjum w Sławie. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altW piątek 20.02.2015 r w Domu Kultury w Sławie w ramach ferii zimowych odbyło się spotkanie z pracownikiem Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sławie „ Rozmowy o ekologii”. Następnie odbyły się zajęcia twórcze pn. „ Kultury Świata”. Uczestnicy mieli okazję poznać obyczaje, tradycje, stroje i spróbować potraw różnych zakątków świata.

 

 

 

 

 

altPiąty dzień ferii zimowych w Domu Kultury w Śmieszkowie upłynął pod hasłem "Rusz głową". Odbyły się konkursy i rebusy.
W drugiej części dnia młodzi uczestnicy wzięli udział w zabawach plastycznych , okazali się bardzo kreatywni i stworzyli ładne i oryginalne prace . Miła zabawa , a także towarzysząca sympatyczna atmosfera sprawiła , że feriowicze świetni się bawili.

 

 

 

 

 

altW piątek 20 lutego 2015 roku dzieci i młodzież z Domu Kultury w Krzepielowie uczestniczyły w pieszej wycieczce do stajni mistrza Jarosława Skrzyczyńskiego. Pod nieobecność mistrza przybyłych po obiekcie oprowadzał ojciec Pana Jarosława Tadeusz Skrzyczyński. Dzieci zapoznały się z urządzeniami służącymi do treningu koni takimi jak karuzela , bieżnia dla koni sterowane komputerowo, zwiedziły parkur ,mogły zobaczyć treningi koni w skokach przez przeszkody. Zwiedziły również stanowisko służące do kąpieli ,solarium i przebieralnię .Na zakończenie wizyty w stajni wszyscy zostali poczęstowani słodyczami .Jednak najbardziej dzieciom spodobała się możliwość pogłaskania koni, podania im marchewki i kostek cukru.

 

 

 
alt„Wesołe ferie z Domem Kultury w Ciosańcu”
od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 18:00
23.02..2015 r. (poniedziałek) 
13:00 - 16:00  - „Od ziarenka do Bochenka” zajęcia kulinarne
16:00 - 18:00 - Projekcja bajki "Król lew"
24.02.2015 r. (wtorek)  
13:00 -  15:00 - "Projektuję swój własny kalendarz" – październik, listopad
15:00 - 16:00 – „Zabawka ze skrawka” – szyjemy pacynki
16:00 - 18:00 - "Taneczne ferie w rytmie zumby" - zajęcia taneczne dla dzieci
25.02.2015 r. (środa)
13:00 - 16:00 – „Drzewko szczęścia” – zajęcia manualne
16:00 - 17:00 - "Projektuję swój własny kalendarz" - grudzień
17:00 - 18:00 - Zabawy integracyjne
 

altW ostatnim dniu, pierwszego tygodnia ferii w Domu Kultury w Ciosańcu, dzieci oraz młodzież szyły etui na telefony i tablety.

Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję poznać podstawowe techniki ręcznego szycia, rozwinąć wyobraźnię poprzez projektowanie pokrówców oraz popracować przy relaksującej muzyce i w wspaniałej atmosferze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

altW czwartek 19 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia taneczne. W zajęciach wzięły udział dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach w świetlicy profilaktycznej ,bibliotece i domu kultury. Dzieci wspaniale się bawiły i tańczyły do wielu melodii i poznawały różne tańce .Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem i zostaną powtorzone w drugim tygodniu ferii.

 

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin