altDnia 27.02.2015 r. na sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyły się I eliminacje XV Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy”.

Komisja w składzie:

przewodnicząca Małgorzata Tryczyńska, Tomasz Łuczak, Katarzyna Bartusz wysłuchała 15 uczestników.

A o to wyniki:

 

 

altW ostatnim dniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie dzieci malowały sobie buzie, słuchały wierszy J. Tuwima oraz brały udział w zabawach sportowych. Ferie zimowe minęły bardzo szybko, były pełne wrażeń i na długo pozostaną w pamięci uczestników.

 

altDnia 26.02.2015 r. na sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbył się spektakl pt. " Grymasy królewny Kasi" w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa oraz koncert sekcji wokalnej SCKiW.

 

 

 

 

 

 

altPrzedstawiciele z Urzędu Miejskiego w Sławie oraz ze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku uczestniczą w VII Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu, które odbywają się w dniach 27.02.2015-01.03.2015 na Hali Stulecia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Kliknij, aby powiększyć plakat

 

altW ramach wypoczynku zimowego dzieci z Domu Kultury w Śmieszkowie dziewiąty dzień ferii spędziły na lodowisku i sali zabaw w Głogowie.

 

 

 

 

 

 

 

altW przedostatnim dniu ferii zimowych dzieci i młodzież z Domu Kultury w Ciosańcu udały się na wycieczkę do Domu Kultury w Sławie, gdzie miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. „Grymasy królewny Kasi”.Po obejrzeniu spektaklu wszyscy zostali zaproszeni na koncert sekcji wokalnej działającej przy Domu Kultury w Sławie.

Po powrocie odbyły się zajęcia manualne na których feriowicze wykonywali drzewka szczęścia.

Dziewiąty dzień zimowego odpoczynku w Ciosańcu zakończył się „Tanecznymi feriami w rytmie zumby”, zajęcia poprowadziła pani Marta Roszkowska.

 

 

 

 

 

 

altDnia 26.02.2015r. na plaży SCKiW odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodnego prowadzone przez Państwową Straż Pożarną.

 

 

 

 

 

 

 

altW ósmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia twórcze ph. „ Morskie opowieści” oraz pracownia collage’u.

 

 

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin