altW trzecim dniu ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia artystyczne "Piaskiem malowane" na których młodzi odkrywcy sztuki ozdabiali szklane butelki kolorowym piaskiem. Powstały piękne kompozycje, które od dziś stanowić bedą ozdobę pokoi naszych feriowiczów.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

altDrugiego dnia zimowego wypoczynku w Domu Kultury w Ciosańcu uczestnicy zajęć szyli "Ręko - misie" oraz brali udział w zajęciach tanecznych "Taneczne ferie w rytmie latino"

 

altW drugim dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się warsztaty wokalne z instruktorem ds. muzycznych z RCAK-u w Zielonej Górze muzykiem i wokalistą Maciejem Sławnym. W zajęciach brały udział dzieci ze Sławy oraz sekcja wokalna SCKiW. Odbyły się ćwiczenia z zakresu emisji głosu, dykcji, oddechu i interpretacji piosenek. Po warsztatach w pracowni plastycznej dzieci miały okazję uszyć własnoręcznie pacynki.

 

 

 

 

altW drugim dniu ferii zimowych w Domu Kultury w Śmieszkowie dzieci wzięły udział w zabawach sportowych , a także pojechały na wycieczkę do piekarni w Sławie. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza ,poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku .Na końcu dzieci zostały poczęstowane pysznymi ciasteczkami.

 

altW Domu Kultury w Krzepielowie od ponad miesiąca odbywają się zajęcia aerobiku dla chętnych. W zajęciach uczestniczy ok.30 kobiet w rożnym wieku z Krzepielowa i okolicznych miejscowości . Zajęcia są dwa razy w tygodniu  we wtorki i czwartki . Uczestniczkom aerobiku bardzo podobają się zajęcia i aktywnie biorą w nich udział.

 

 

 

 

 

 

altDnia 12 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyła się zabawa walentynkowa dla dzieci z klas 4, 5, 6 Szkoły Podstawowej w Krzepielowie. Napoje , słodycze oraz pączki dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Dziękujemy Damianowi Kowalskiemu za oprawę muzyczną i poświęcony czas.

 

 

 

 

 

altDnia 16 lutego 2015 roku w ramach zimowego wypoczynku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyło się pierwsze spotkanie grupy "Aktywni -Kreatywni ".Na tym spotkaniu uczestnicy uczyli się jak robić kwiaty z bibuły i krepy. Instruktorkami były Panie Urszula i Krystyna Małyniak z Nowych Drzewiec. W spotkaniu uczestniczyły mieszkanki Krzepielowa w różnym wieku. Były mamy z małymi dziećmi i babcie z wnukami. Następne spotkanie w piątek 20 lutego. Oprócz spotkania grupy „Aktywni – Kreatywni” odbyły się też zajęcia plastyczne dla dzieci.

 

 

 

 

altDnia 16 lutego 2015 roku w Domu Kultury w  Krzepielowie nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego na Najciekawszą Kartkę Walentynkową. Konkurs został ogłoszony dla dzieci i młodzieży. Wpłynęło 13 prac wykonanych różną techniką . Wybrano najciekawsze i najstaranniej wykonane oraz przyznano : 1 miejsce dla dwóch prac autorstwa Patrycji Goldstein i Julii Pałczyńskiej , 2 miejsce dla Mileny  Helwig i Klaudii Głodowicz ,3 miejsce  dla Oli Gracz oraz wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki konkursu  Katji  Kowalewskiej. Nagrody dla uczestników  konkursu ufundował  Wydział Promocji  Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

altW pierwszym dniu ferii zimowych w Domu Kultury w Sławie odbyło się spotkanie z Ratownictwem Wodnym Sława, zajęcia plastyczne oraz konkurs na najlepszą budowlę z klocków Lego „ WIELKIE – MAŁE KONSTRUKCJE”. Dzieci bardzo chętnie brały udział we wszystkich zajęciach zaproponowanych przez opiekunów. Zwycięzcą konkursu został Piotr Żarczyński. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin