altWe wtorek 24 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych. Tańczyli wszyscy przybyli na zajęcia ,mali i trochę więksi .Tańce były różne. Niektóre bardzo szybkie, po których uczestnicy nie mogli złapać oddechu ,były tańce połączone z aerobikiem oraz tańce wymagające od uczestników sporej kondycji. Najważniejsze, że zabawa była wspaniała i wszyscy się dobrze bawili. Po tańcach można było odpocząć przy nauce wykonywania kwiatów na wielkanocne palmy.

 

 

 

 

 

altW VI dniu ferii odbyły się zajęcia plastyczne – projekt „ Zebra” oraz „ Ja i mój idol – 5 minut sławy” konkurs dla dzieci i młodzieży na najciekawszą  stylizację gwiazdy, osoby znanej, idola. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali udział w zajęciach.

 

 

 

 

 

 

altDnia 23 lutego 2015 roku rozpoczynając drugi tydzień ferii zimowych w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. "Od ziarenka do bochenka" na których uczestnicy zajęć zajęli się wypiekami domowych chlebków.

 

altTego dnia feriowicze zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy pt. "Wesoły Kot oraz Czerwony Kapturek". Dzieci miały okazję do nabycia umiejętności teatralnych.

 

 

 

 

 

 

 

altW poniedziałek 23 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbył się dzień kulinarny . Dzieci i młodzież przybyłe na zajęcia do Domu Kultury uczyły się jak przygotować ciasto na kruche ciasteczka. Same wyrabiały ciasto , wałkowały a następnie wykrawały foremkami różne kształty ciastek. Po upieczeniu i wystudzeniu lukrowały i przekładały dżemem. Po zakończeniu prac nastąpiła ciasteczkowa uczta. Wszystkie ciastka zostały zjedzone do ostatniego okruszka a dzieci bawiły się wspaniale.

 

 

 

 

 

altBurmistrz Sławy oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają na koncert polskiego zespołu muzyki i tańca cygańskiego „ Cztery Struny Skrzypiec”, który odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00 w auli Gimnazjum w Sławie. Wstęp wolny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altW piątek 20.02.2015 r w Domu Kultury w Sławie w ramach ferii zimowych odbyło się spotkanie z pracownikiem Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sławie „ Rozmowy o ekologii”. Następnie odbyły się zajęcia twórcze pn. „ Kultury Świata”. Uczestnicy mieli okazję poznać obyczaje, tradycje, stroje i spróbować potraw różnych zakątków świata.

 

 

 

 

 

altPiąty dzień ferii zimowych w Domu Kultury w Śmieszkowie upłynął pod hasłem "Rusz głową". Odbyły się konkursy i rebusy.
W drugiej części dnia młodzi uczestnicy wzięli udział w zabawach plastycznych , okazali się bardzo kreatywni i stworzyli ładne i oryginalne prace . Miła zabawa , a także towarzysząca sympatyczna atmosfera sprawiła , że feriowicze świetni się bawili.

 

 

 

 

 

altW piątek 20 lutego 2015 roku dzieci i młodzież z Domu Kultury w Krzepielowie uczestniczyły w pieszej wycieczce do stajni mistrza Jarosława Skrzyczyńskiego. Pod nieobecność mistrza przybyłych po obiekcie oprowadzał ojciec Pana Jarosława Tadeusz Skrzyczyński. Dzieci zapoznały się z urządzeniami służącymi do treningu koni takimi jak karuzela , bieżnia dla koni sterowane komputerowo, zwiedziły parkur ,mogły zobaczyć treningi koni w skokach przez przeszkody. Zwiedziły również stanowisko służące do kąpieli ,solarium i przebieralnię .Na zakończenie wizyty w stajni wszyscy zostali poczęstowani słodyczami .Jednak najbardziej dzieciom spodobała się możliwość pogłaskania koni, podania im marchewki i kostek cukru.

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin