altW przedostatnim dniu ferii zimowych dzieci i młodzież z Domu Kultury w Ciosańcu udały się na wycieczkę do Domu Kultury w Sławie, gdzie miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. „Grymasy królewny Kasi”.Po obejrzeniu spektaklu wszyscy zostali zaproszeni na koncert sekcji wokalnej działającej przy Domu Kultury w Sławie.

Po powrocie odbyły się zajęcia manualne na których feriowicze wykonywali drzewka szczęścia.

Dziewiąty dzień zimowego odpoczynku w Ciosańcu zakończył się „Tanecznymi feriami w rytmie zumby”, zajęcia poprowadziła pani Marta Roszkowska.

 

 

 

 

 

 

altDnia 26.02.2015r. na plaży SCKiW odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodnego prowadzone przez Państwową Straż Pożarną.

 

 

 

 

 

 

 

altW ósmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia twórcze ph. „ Morskie opowieści” oraz pracownia collage’u.

 

 

 

 

 

 

 

altÓsmego dnia uczestnicy wypoczynku zimowego brali udział w licznych zabawach sportowych  na boisku. W drugiej części dnia odbyło się ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

 

 

 

 

 

 

 

altW dniu 25 lutego 2015r. w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia dla dzieci, a w godzinach popołudniowych dla dorosłych. W czasie zajęć odbyła się nauka różnych metod składania wiosennych kwiatów z krepiny i bibuły pod okiem instruktorów.

 

altPodczas trwania ósmego dnia ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyła się dalsza część zajęć pn.”Zabawka ze skrawka” na których dzieci i młodzież szyły pacynki. W tym dniu powstały kolorowe żabki, które jak postanowili feriowicze wezmą udział w teatrzyku pt. „Królicze łapki u doktorki żabki”. Tytuł już jest teraz powstaje scenariusz, następnie próby i teatrzyk zawita na deskach sceny w Domu Kultury. W drugiej części dnia odbyły się zajęcia manualne na których uczestnicy zajęć wykonywali „Drzewka szczęścia”.

 

alt

W tym dniu ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. „Zabawka ze skrawka” na których feriowicze szyli pacynki. Z polarowych materiałów, cekinowych dodatków, guzików i wielu innych aplikacji powstały kolorowe rekwizyty teatralne. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i na specjalną prośbę uczestników zostały przedłużone o jeszcze jeden dzień.

Na zakończenie każdy miał okazję rozruszać się w tanecznych rytmach zumby.

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyły się zajęcia plastyczne ph. „ Kraina Plastelandii” oraz zabawy sportowe.

 

 

 

 

 

 

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia pn. „ Pracownia szycia pacynek” oraz warsztaty kulinarne ph. „Sałatkowi Pożeracze”. Dzieci bardzo chętnie kroiły składniki do sałatki pod czujnym okiem pań kucharek pracujących w stołówce SCKiW. Najlepsza była jednak degustacja sałatki, która okazała się przepyszna.

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin