altNajpiękniejszą kobietą sławskiej plaży okazała się Kinga Bilińska z Wrocławia. I wicemiss została Jolanta Frankowska z Jakószowa, a II wicemiss Katarzyna Strzelecka z Miękini. Tytuł Miss Publiczności zdobyła Kinga Bilińska. Zieloną kartę do konkursów Foto Models Poland otrzymała Daria Jarzyna z Nowego Tomyśla oraz Queen Of Poland otrzymała Dominika Filipowicz z Zielonej Góry, która została również Miss Sławskiej Plaży "Czytelników Gazety Lubuskiej".
22 sierpnia 2015r. o godz. 15.00 na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie odbyły się X Wybory Miss Sławskiej Plaży. Imprezę poprowadzili Izabela Maciuszek – aktorka filmowa i telewizyjna, prezenterka oraz wokalista Kolorowych Gitar.

 

alt

 

altZapraszamy na wystawę prac artystów z Luckau (Niemcy), którą można obejrzeć w korytarzu Domu Kultury w Sławie od 18 do 31 sierpnia 2015 w godz. 8.00-16.00. Ekspozycja obejmuje obrazy olejne, akrylowe oraz akwarele.

 

alt14.08.2015 w ramach Letniej sceny muzycznej odbył się koncert muzyki elektronicznej Adama Łuczaka. Młody i utalentowany artysta zdobył serca słuchaczy prezentując autorskie utwory. Muzyk jest naładowany pozytywną energią, ma wielką radość z tego, co robi. Życzymy mu w przyszłości wielu autorskich nagrań i aby materiał znalazł się na płycie.

 

alt7.08.2015r. Fayah Inna Di Nation reggaeowym brzmieniem rozkręcili publiczność do zabawy. Z plenerowej sceny popłynęły autorskie hity. Koncert trwał prawie 2 godziny. Po imprezie artyści rozdawali autografy i fotografowali się ze swoimi fanami. Dziękujemy Artystom za żywiołowy i gorący występ.

 

alt08.08.2015r. mieszkańcy i turyści mogli obejrzeć pierwszy film z cyklu kina plenerowego "Sławne iluminacje X muzy". Niestety 10 minut przed końcem seans przerwał deszcz.

 

altSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Sławskim Spotkaniu z Piosenką Żołnierską

REGULAMIN STR 1          REGULAMIN STR 2

KARTA UCZESTNIKA

 

altW dniach 31 lipca do 2 sierpnia 2015r. w Sławie odbyły się dni miasta pod nazwą „Lato bez granic-Sława 2015”. Największą gwiazdą tegorocznej imprezy był znany zespół Bracia  oraz Skaldowie i Paweł Stasiak z zespołem Papa D. Zespoły wystąpiły w piątkowy i sobotni wieczór na scenie przy plaży SCKiW. Występy przyciągnęły tysiące osób. W piątek odbył się też koncert Mistrza trąbki Igora Cecocho z zespołem instrumentalnym w składzie: Nadia Monczak skrzypce I, Natalia Janik skrzypce II ,Andrzej Hop altówka, Anna Szmatołą wiolonczela i Maksymilian Święch klawesyn.

 

altW poniedziałek 20 lipca 2015r. w Domu Kultury w Sławie odbyło się kolejne spotkanie pań z Akademii Dorosłego Człowieka z dietetyczką Igą Sobczyk w ramach projektu dofinansowanym ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Lider projektu Łucja Niewiadomska

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin