altW dniu 25 lutego 2015r. w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia dla dzieci, a w godzinach popołudniowych dla dorosłych. W czasie zajęć odbyła się nauka różnych metod składania wiosennych kwiatów z krepiny i bibuły pod okiem instruktorów.

 

altPodczas trwania ósmego dnia ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyła się dalsza część zajęć pn.”Zabawka ze skrawka” na których dzieci i młodzież szyły pacynki. W tym dniu powstały kolorowe żabki, które jak postanowili feriowicze wezmą udział w teatrzyku pt. „Królicze łapki u doktorki żabki”. Tytuł już jest teraz powstaje scenariusz, następnie próby i teatrzyk zawita na deskach sceny w Domu Kultury. W drugiej części dnia odbyły się zajęcia manualne na których uczestnicy zajęć wykonywali „Drzewka szczęścia”.

 

alt

W tym dniu ferii w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. „Zabawka ze skrawka” na których feriowicze szyli pacynki. Z polarowych materiałów, cekinowych dodatków, guzików i wielu innych aplikacji powstały kolorowe rekwizyty teatralne. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i na specjalną prośbę uczestników zostały przedłużone o jeszcze jeden dzień.

Na zakończenie każdy miał okazję rozruszać się w tanecznych rytmach zumby.

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyły się zajęcia plastyczne ph. „ Kraina Plastelandii” oraz zabawy sportowe.

 

 

 

 

 

 

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia pn. „ Pracownia szycia pacynek” oraz warsztaty kulinarne ph. „Sałatkowi Pożeracze”. Dzieci bardzo chętnie kroiły składniki do sałatki pod czujnym okiem pań kucharek pracujących w stołówce SCKiW. Najlepsza była jednak degustacja sałatki, która okazała się przepyszna.

 

 

 

 

 

altWe wtorek 24 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych. Tańczyli wszyscy przybyli na zajęcia ,mali i trochę więksi .Tańce były różne. Niektóre bardzo szybkie, po których uczestnicy nie mogli złapać oddechu ,były tańce połączone z aerobikiem oraz tańce wymagające od uczestników sporej kondycji. Najważniejsze, że zabawa była wspaniała i wszyscy się dobrze bawili. Po tańcach można było odpocząć przy nauce wykonywania kwiatów na wielkanocne palmy.

 

 

 

 

 

altW VI dniu ferii odbyły się zajęcia plastyczne – projekt „ Zebra” oraz „ Ja i mój idol – 5 minut sławy” konkurs dla dzieci i młodzieży na najciekawszą  stylizację gwiazdy, osoby znanej, idola. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali udział w zajęciach.

 

 

 

 

 

 

altDnia 23 lutego 2015 roku rozpoczynając drugi tydzień ferii zimowych w Domu Kultury w Ciosańcu odbyły się zajęcia pn. "Od ziarenka do bochenka" na których uczestnicy zajęć zajęli się wypiekami domowych chlebków.

 

altTego dnia feriowicze zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy pt. "Wesoły Kot oraz Czerwony Kapturek". Dzieci miały okazję do nabycia umiejętności teatralnych.

 

 

 

 

 

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin