alt

 

altZapraszamy na wystawę prac artystów z Luckau (Niemcy), którą można obejrzeć w korytarzu Domu Kultury w Sławie od 18 do 31 sierpnia 2015 w godz. 8.00-16.00. Ekspozycja obejmuje obrazy olejne, akrylowe oraz akwarele.

 

alt14.08.2015 w ramach Letniej sceny muzycznej odbył się koncert muzyki elektronicznej Adama Łuczaka. Młody i utalentowany artysta zdobył serca słuchaczy prezentując autorskie utwory. Muzyk jest naładowany pozytywną energią, ma wielką radość z tego, co robi. Życzymy mu w przyszłości wielu autorskich nagrań i aby materiał znalazł się na płycie.

 

alt7.08.2015r. Fayah Inna Di Nation reggaeowym brzmieniem rozkręcili publiczność do zabawy. Z plenerowej sceny popłynęły autorskie hity. Koncert trwał prawie 2 godziny. Po imprezie artyści rozdawali autografy i fotografowali się ze swoimi fanami. Dziękujemy Artystom za żywiołowy i gorący występ.

 

alt08.08.2015r. mieszkańcy i turyści mogli obejrzeć pierwszy film z cyklu kina plenerowego "Sławne iluminacje X muzy". Niestety 10 minut przed końcem seans przerwał deszcz.

 

altSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Sławskim Spotkaniu z Piosenką Żołnierską

REGULAMIN STR 1          REGULAMIN STR 2

KARTA UCZESTNIKA

 

altW dniach 31 lipca do 2 sierpnia 2015r. w Sławie odbyły się dni miasta pod nazwą „Lato bez granic-Sława 2015”. Największą gwiazdą tegorocznej imprezy był znany zespół Bracia  oraz Skaldowie i Paweł Stasiak z zespołem Papa D. Zespoły wystąpiły w piątkowy i sobotni wieczór na scenie przy plaży SCKiW. Występy przyciągnęły tysiące osób. W piątek odbył się też koncert Mistrza trąbki Igora Cecocho z zespołem instrumentalnym w składzie: Nadia Monczak skrzypce I, Natalia Janik skrzypce II ,Andrzej Hop altówka, Anna Szmatołą wiolonczela i Maksymilian Święch klawesyn.

 

altW poniedziałek 20 lipca 2015r. w Domu Kultury w Sławie odbyło się kolejne spotkanie pań z Akademii Dorosłego Człowieka z dietetyczką Igą Sobczyk w ramach projektu dofinansowanym ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Lider projektu Łucja Niewiadomska

 

alt20 lipca 2015r.   odbył się pierwszy otwarty wakacyjny trening fitness. Zajęcia na plaży SCKiW poprowadziła Justyna Baumann, która uwielbia aktywnie spędzać czas i z fitnessem związana jest od lat. Dla wszystkich, którzy chcą się wyskakać i spalić całe mnóstwo kalorii! Już w najbliższy poniedziałek o 20.00 zapraszamy na plażę

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin