altDzieci z Domu Kultury w Śmieszkowie do nadejścia wiosny przygotowywały się już wcześniej. 21 marca pożegnały zimę i powitały oczekiwaną wiosnę głośnymi okrzykami i wesołą zabawą. Na zakończenie odbyło się ognisko z kiełbaskami.

 

 

 

 

 

 

altW niedzielę, 20 marca na sali wiejskiej w Krążkowie odbył się XV Gminny Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych. Apetycznych wypieków oddanych do oceny było ok 50. Komisja w składzie: Elżbieta Wicher, Monika Miziewicz oraz Tomasz Krzymiński musiała dokonać nie lada wyczynu by spośród tylu doskonałych słodkości wyłonić te najlepsze.
Po obejrzeniu i degustacji jury przyznało:

 

alt8 marca 2016r. w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyło się uroczyste spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku, dla Pań z okazji z Dnia Kobiet. Panowie z Rady Sołeckiej i Straży Pożarnej obdarowali Panie kwiatami, a następnie dziewczynki z Domu Kultury zaprezentowały okolicznościowe wiersze. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

 


 


 

alt26 lutego 2016 r. w sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbyły się I eliminacje XVI Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy”.
Komisja w składzie:
przewodnicząca Małgorzata Tryczyńska, Roman Kaczmarek, Grzegorz Kamiński wysłuchała prawie 30 uczestników.
A o to wyniki:

 

alt24 lutego w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyły się pierwsze zajęcia recytatorskie z ćwiczeniami poprawnej wymowy. Pierwsze spotkanie miało charakter integracyjny, uczestnicy tworzyli m.in. regulamin zajęć. Zapraszamy na kolejne zajęcia w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!! 26.02.2016 r. (piątek) zajęcia tańca towarzyskiego odwołane z powodu organizacji w tym dniu I eliminacji XVI Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy". Następne zajęcia odbędą się 04.03.2016 r. Dzieci godz. 17.00, dorośli godz. 18.00, grupa solo godz. 19.00. ZAPRASZAMY!

 

alt

 

Kliknij na plakat, aby powiększyć

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin