OFERTA

              GRUNT POD REKLAMY WOLNOSTOJĄCE

 

Oferujemy do wydzierżawienia GRUNT pod ustawienie reklam wolnostojących, na terenie ośrodka wypoczynkowego Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie. Reklama będzie dobrze widoczna z drogi wojewódzkiej nr 278 ( ul. Odrodzonego Wojska Polskiego ). Ponadto ośrodek nasz odwiedza corocznie ok. 25 tysięcy osób są to turyści i goście z kraju i z zagranicy. Na naszym obiekcie odbywają się imprezy masowe: Sławska Noc Reggae oraz Lato bez granic – Dni Sławy, a także kulturalno – rozrywkowe m.in. Wybory Miss Sławskiej Plaży, Festiwal Piosenki „Śpiewać może każdy”, Noc Świętojańska, Sławski Festiwal Triathlonu.

 

alt alt

Kontakt :  tel. 68 356 64 52,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

altStowarzyszenie Aktywnych Kobiet oddział w Lipinkach wraz z Radą Sołecką oferują możliwość wypożyczenia naczyń na imprezy okolicznościowe.

Szczegółowych informacji udziela Pan Sołtys Jerzy Langier tel: 668 108 377 oraz Pani Monika Kuhn tel: 601 885 156.

 

 

 

 

 

Uwaga! Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy już zgłoszeń na majowe IV eliminacje XV Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy".

 

altKolejne osiągnięcie Kacpra
Młody wokalista Kacper Mikołajczuk otrzymał wyróżnienie w finale Lubuskiego Dziecięcego Festiwalu Piosenki, który odbył się 9 maja 2015r. w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. Na konkurs zjechali najmłodsi wokaliści z całego województwa, którzy otrzymali nominacje w eliminacjach powiatowych. Kacper zaśpiewał piosenkę "Przyjaciel deszczową porą".

Kacper uczęszcza na zajęcia wokalne do Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku- Domu Kultury w Sławie, gdzie ćwiczy pod okiem instruktora - pana Henryka Cyrana.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

altPiątkowe (08.05.20915) Spotkanie z podróżnikiem w Domu Kultury w Sławie. Tym razem o wyprawie antarktycznej opowiedział Piotr Horzela.

 

altDnia 8.05.2015 r. pod pomnikiem pamięci przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego odbyła się uroczystość związana z obchodami 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej.

 

 

 

 

 

 

 

altStowarzyszenie Twórcze Horyzonty
przy współorganizacji ze Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie:

przygotowaliśmy dla Państwa kolejne "Spotkanie z podróżnikiem", które (jak na majowy wieczór przystało) będzie pełne ciepła, humoru i bardzo dobrych zdjęć natury. Jedyne co w tym wszystkim nie pasuje do całości to temat opowieści, jaką Piotr Horzela pragnie zaprezentować : ANTARKTYKA   DOM ? PRACA ? PINGWINY" - ale nie sądźmy po pozorach.

Spotkanie wyjątkowo zostało przeniesione na piątkowy wieczór
08 maja godz. 18:00
Dom Kultury w Sławie, ul. Głogowska 5 

wstęp wolny

 

alt

Jarmark Produktu Lokalnego 2-3maja 2015 

Jak to dawniej bywało na sławskim rynku, pojawiły się stragany z rękodziełem, regionalnymi przysmakami, tradycyjnymi specjałami. Pajda chleba ze smalcem, wędliny i sery produkowane tradycyjnymi metodami, według starych receptur i wiele różnych specjałów, wyroby artystyczne od rękodzielników, twórców, przedsiębiorców. Na jarmark zgłosiło się 60 wystawców z całej Polski ale nie tylko przyjechali  również wystawcy z Litwy. Oprócz rozmaitości straganów czekało wiele innych rozrywek.

2 maja od godz. 10.00 z miejsca imprezy nadawało na żywo specjalne studio radiowe Radia PLUS i Radia Zet Gold. Dla dzieci warsztaty radiowe prowadzone były warsztaty radiowe, warsztaty kulinarne, strefa plastyczna i strefa gier. Wystąpił czeski zespół muzyki dawnej REMDIH, odbył się pokaz kulinarny

 

alt1 maja 2015r. zespół Stacja Poezja dał koncert na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie. Publiczność mogła wysłuchać poezji śpiewanej  i piosenki autorskiej.

Skład zespołu

Damian Świtoń (wokal, gitara)

Halina Gall

Tadeusz Zielnica (basista)

Tomasz Łuczak (gitara)

Krzysztof Pietrzak (instrumenty perkusyjne)

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin