altstowarzyszenie Twórcze Horyzonty zaprasza na "Spotkanie z Podróżnikiem" - Piotrem Strzeżyszem.
Swoją opowieść Strzeżysz przedstawi w Sławie w niedzielę 06 września o godz. 16:00 w sali kameralnej  przy ul. Głogowskiej 5
Prelegent był już gościem w Sławie - będzie więc okazja posłuchać o dalszym ciągu jego przemierzaniuprzez obie Ameryki. 
 

Trasę z Alaski do Patagonii Piotr próbował przejechać trzy razy. W 2011, po przepedałowaniu w zimowych warunkach ponad sześciu tysięcy kilometrów, podróż przerwał w Las Vegas. Drugi wyjazd, rozpoczęty w 2013 roku w Anchorage na Alasce, zakończył się w okolicach Portland złamaniem kolana. Wszystkie rzeczy, łącznie z rowerem, Piotr zostawił w garażu znajomych w Portland, a sam, wrócił do Polski na leczenie. W maju 2014 roku, z nie do końca zrośniętym kolanem, podjął kolejną próbę dotarcia do Patagonii. Tym razem zaczął z miejsca, w którym przerwał podróż kilka miesięcy wcześniej.

Jak zakończyła się trzecia podróż i o wszystkich perypetiach z nią związanych będzie można posłuchać na pokazie, na który serdecznie zapraszamy.

wstęp wolny

 

 

Inicjatywa jest realizowana dzięki dotacji Gminy Sława
współorganizatorem jest Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie

Mecenat : Bank Spółdzielczy we Wschowie
wsparcie: Grand Aspen
Piekarnia Gierczak
Kaja Komputer
th

 

alt

 

altNajpiękniejszą kobietą sławskiej plaży okazała się Kinga Bilińska z Wrocławia. I wicemiss została Jolanta Frankowska z Jakószowa, a II wicemiss Katarzyna Strzelecka z Miękini. Tytuł Miss Publiczności zdobyła Kinga Bilińska. Zieloną kartę do konkursów Foto Models Poland otrzymała Daria Jarzyna z Nowego Tomyśla oraz Queen Of Poland otrzymała Dominika Filipowicz z Zielonej Góry, która została również Miss Sławskiej Plaży "Czytelników Gazety Lubuskiej".
22 sierpnia 2015r. o godz. 15.00 na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie odbyły się X Wybory Miss Sławskiej Plaży. Imprezę poprowadzili Izabela Maciuszek – aktorka filmowa i telewizyjna, prezenterka oraz wokalista Kolorowych Gitar.

 

alt

 

altZapraszamy na wystawę prac artystów z Luckau (Niemcy), którą można obejrzeć w korytarzu Domu Kultury w Sławie od 18 do 31 sierpnia 2015 w godz. 8.00-16.00. Ekspozycja obejmuje obrazy olejne, akrylowe oraz akwarele.

 

alt14.08.2015 w ramach Letniej sceny muzycznej odbył się koncert muzyki elektronicznej Adama Łuczaka. Młody i utalentowany artysta zdobył serca słuchaczy prezentując autorskie utwory. Muzyk jest naładowany pozytywną energią, ma wielką radość z tego, co robi. Życzymy mu w przyszłości wielu autorskich nagrań i aby materiał znalazł się na płycie.

 

alt7.08.2015r. Fayah Inna Di Nation reggaeowym brzmieniem rozkręcili publiczność do zabawy. Z plenerowej sceny popłynęły autorskie hity. Koncert trwał prawie 2 godziny. Po imprezie artyści rozdawali autografy i fotografowali się ze swoimi fanami. Dziękujemy Artystom za żywiołowy i gorący występ.

 

alt08.08.2015r. mieszkańcy i turyści mogli obejrzeć pierwszy film z cyklu kina plenerowego "Sławne iluminacje X muzy". Niestety 10 minut przed końcem seans przerwał deszcz.

 

altSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Sławskim Spotkaniu z Piosenką Żołnierską

REGULAMIN STR 1          REGULAMIN STR 2

KARTA UCZESTNIKA

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin