alt3.06.2015r. w Domu Kultury w Śmieszkowie z okazji Dnia Dziecka odbyły się liczny gry i zabawy sportowe . Na zakończenie wspólnej zabawy dzieci smażyły kiełbaski .
Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Śmieszkowie za ufundowanie kiełbasek na ognisko.

 

altZakończyły się przesłuchania kwalifikacyjne do XV Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy.

Komisja konkursowa drogą wcześniejszych eliminacji do finału wytypowała 43 wokalistów, którzy powalczą o nagrody rzeczowe.

W wokalne szranki stanęło ponad 100 wykonawców z takich miejscowości jak: Leszno, Wschowa, Sława, Buk, Kąkolewo, Kożuchów, Przemęt, Śmigiel, Śrem, Buk, Wąsosz, Rudna, Młynkowo, Trzcianka, Krobia. Wokaliści rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych.

Na finał zapraszamy 14 czerwca 2015r. o godz. 15.00. Młodzi artyści wystąpią na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie (przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19). Poniżej przedstawiamy osoby, które wysłuchamy w finale:

Grupa I (rocznik 2002-2004)

 

alt31 maja 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci uczęszczające na zajęcia do domu kultury przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Bardzo się starały podczas recytacji wierszy i śpiewu piosenek, a na koniec wręczyły mamusiom prezenty i złożyły życzenia. Piękne upominki wykonane były metodą decoupage, które ich pociechy blisko przez 2 miesiące przygotowały pod bacznym okiem pani Marty Tomczak kierowniczki miejscowego domu kultury. Mamy z prezentów były zachwycone. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie popłynęła łza radości po policzku. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zasiedli wspólnie do słodkiego poczęstunku.

 

altWyniki piątkowych (29.05.2015) IV eliminacji XV Festiwalu Piosenki "Śpiewać może każdy"
Statuetkę małego mikrofonu otrzymali
w I grupie (rocznik 2002-2004)
Norbert Wronka – CKiR Wschowa
w II grupie (rocznik 1999-2001)
Magdalena Andrzejewska - Studio Edukacji i Sztuki Artystycznej Mieszko Wąsocz
w III grupie (rocznik 1996-1998) Magdalena Katarzyńska- Klub Kwadrat Leszno
w IV grupie (rocznik 1995 i starsi) Grzegorz Kaliciński -CKiR Wschowa

 

altPodczas Parafialnego Festynu Rodzinnego 31.05.2015r. w programie artystycznym wystąpili: Izabela Jankowiak, Zespół taneczny "Psotki" oraz Klub Piosenki Biesiadnej "Sławianie" z Domu Kultury w Sławie

 

altPodczas drugiego koncertu (30.05.2015r.) w ramach VIII Międzynarodowych Spotkań Muzycznych "U św. Michała Archanioła" pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy usłyszeliśmy największe przeboje francuskiej artystki Edith Piaf. Wykonawcy Weronika Juhas-sopran, Mariusz Monczak-skrzypce, Szymon Musiał –fortepian, Jarosław Buczkowski – akordeon. Występ został nagrodzony bardzo dużymi brawami i oczywiście Zespół bisował.

 

altW ciągu indiańsko-kowbojskiego dnia przeprowadzono wiele konkursów i zabaw, do których nie brakowało chętnych. Ukryta skrzynia skarbów została odnaleziona.

Sporą dawkę emocji dostarczyła najmłodszym przejażdżka quadami i pojazdem boogie. Wszytkie dzieci dostały darmowy poopcorn a po dniu pełnym wrażeń zjadły ciepłe kiełbaski.

 

alt

 

OGŁOSZENIE

 

 

Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, zaprasza do składania ofert na dzierżawę gruntu o powierzchni 0,2867 ha, w celu prowadzenia usług turystycznychposadowienia domków rekreacyjnych. Działka znajduje się na terenie Obiektów Turystycznych przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19 w Sławie.

 

  • oferty przyjmowane będą w formie pisemnej

  • termin składania ofert wyznacza się na dzień 05.06.2015 r. do godz. 10:00 w siedzibie SCKiW, przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19, 67-410 Sława.

 

Okres dzierżawy gruntu: od dnia podpisania umowy do 30.09.2015 r., z możliwością przedłużenia umowy.

 

Przy wyborze oferty Wydzierżawiający będzie brał pod uwagę następujące kryteria :

cenę oraz sposób zagospodarowania terenu.

SCKiW zastrzega sobie unieważnienie postępowania.

 

Wszelkie informacje dotyczące dzierżawy można uzyskać pod pod nr telefonu: 68 356 64 52

 

 

 

Dyrektor SCKiW

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin