ZAPYTANIE O CENĘ

z dnia 9 lutego 2017 r.

w sprawie udzielenia kredytu złotówkowego, długoterminowego
Sławskiemu Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie

I. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia.

1. Opis przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia kredytu złotówkowego, długoterminowego na zadanie inwestycyjne pn:  „Budowa domków bliźniaczych na terenie ośrodka wypoczynkowego SCKiW”, na poniższych warunkach:

a) wysokość kredytu Zamawiający określi  do kwoty 2.000.000,00 złotych (dwa miliony złotych) - do złożenia oferty należy przyjąć kalkulację na 2.000.000,00 złotych,

 

altW środę, 8 lutego zajęcia w Domu Kultury w Sławie tradycyjnie rozpoczął "Klub łamigłówki", następnie dzieci odwiedził pan Andrzej Borkowski z WOPR Sława, który uczył udzielania pierwszej pomocy. Odbyły się też zajęcia muzyczne "zabawa z piosenką", podczas których szczególnie dobrze bawili się chłopcy. Uczestnicy wzięli udział w działaniach twórczych "Podróże palcem po mapie", malowali lub rysowali na mapie Polski znane im miejscowości, rzeki, zabytki itp., natomiast młodzież skończyła kilkudniową pracę - rafę koralową. Efekt jest piękny. Serdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Sławie, aby obejrzeć prace wykonywane podczas ferii.

 

altOstatnie dwa dni mijających ferii wtorek i środa upłynęły na przygotowaniu masek oraz innych niezbędnych rzeczy potrzebnych do zbliżającego się balu karnawałowego, oczywiście pod czujnym okiem pani Wandy. Największą frajdę sprawiło pieczenie oraz przyozdabianie bajkowych babeczek, jednak najlepiej wyszła ich konsumpcja.

M.T. SCKiW

 

altWtorkowe zajęcia rozpoczął "Klub łamigłówki". Tuż po nim odbyły się działania twórcze, w trakcie których uczestnicy zostali" zaproszeni do stołu", na papierowym obrusie malowali zastawę stołową i różne potrawy. Nawiązując do działań twórczych odbyły się także zajęcia z paniami z Ligi Kobiet Lipinki, dzieci wspólnie przygotowywały trzy sałatki jarzynowe, które zjadły ze smakiem. Na koniec, jak co dzień młodzież wzięła udział w zajęciach plastycznych.

 

altW piątek 03.02.2017 i w poniedziałek 06.02.2017 w Domu Kultury w Krzepielowie zostały przeprowadzone zajęcia tematycznie związane z wodą oraz przygotowaniem materiałów do budowy Chatki Baby Jagi. Nie obeszło się bez gier i zabaw ruchowych. Uczestnicy zajęć zostali poczęstowani słodyczami przez solenizantów Olę i Eryka. Padł rekord, w zajęciach uczestniczyło 35 "feriowiczów" było gwarno i wesoło.

M.T. SCKiW

 

altPoniedziałkowe zajęcia rozpoczęły drugi tydzień ferii w Domu Kultury w Sławie. W godz. 10:00 - 12:00 dzieci grały w karty, gry planszowe, rozwiązywały rebusy. Chętni brali udział w warsztatach ceramicznych prowadzonych przez panią Teresę Milewicz "Odpicuj porcelanę". Następnie odbyły się działania twórcze, których tematem przewodnim były legendy i przygoda z Wisłą w tle. O godz. 14:00 dzieci obejrzały spektakl teatru "Maska" pt.:" W księdze się mieści świat opowieści", w trakcie którego mogły brać czynny udział w przedstawieniu. W tym czasie młodzież uczestniczyła w zajęciach plastycznych.

 

altWarunki atmosferyczne sprzyjają, jest mroźno, dlatego zapraszamy na lodowisko zlokalizowane na kąpielisku SCKiW. Codziennie o godz. 14:00 włączana jest muzyka i kolorowe światełka, a po zabawie na lodzie można ogrzać się przy piecu.

 

alt1 lutego 2017 r. w Domu Kultury w Krzepielowie uczestnicy zajęć budowali statek piracki. Następnie własnoręcznie wykonanymi pieczątkami mogli zaznaczyć swoją obecność.
Kolejnego dnia dzieci odwiedzili ratownicy WOPR Sława. Pan Andrzej Borkowski wraz z panią ratowniczką bardzo ciekawie zapoznali wszystkich ze swoją pracą. Dzieci miały okazję przymierzyć różnego rodzaju akcesoria ratowników.
Po pokazie odbył się konkurs rysunkowy związany tematycznie z wodą. Nagrody za najlepsze prace ufundowała Świetlica Profilaktyczna w Krzepielowie.

M.T. SCKiW

 

altW ostatnim dniu pierwszego tygodnia ferii zimowych w Domu Kultury w Sławie odbyły się warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży "Glinotwory". Uczestnicy zajęć tanecznych mogli poznać podstawy tańca klasycznego - mini balet, a kogo taniec nie pasjonuje brał udział w zajęciach plastycznych, których tematem przewodnim była zima oraz lalki z papieru i drucików, a młodzież podczas zajęć wykonywała lalki z pianki montażowej.

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin